Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Stajyer - Dönemsel

Türkiye
  • 6.11.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

Sosyal Medya stajyerliği,web tasarım ve pazarlama için zorunlu stajı olan, lise veya üniversite farketmeksizin bu alanda zorunlu stajı olan birisini arıyoruz. İletişim fakultesi, halkla ilişkiler, reklamcılık vb. bölümlerin bu tarz zorunlu stajları oluyor*

Bu pozisyon için stajyere yarım asgari ücret verilecektir.Çalışma haftanın 5 günü saatleri tam esnek olmakla birlikte 8 saat(örneğin günde 4 saat okulunuz var, bu gün mesainiz 8-10 14-20 olabilir, bu esneklikte hiçbir sorun yok. Bunu durumunuza göre ) haftada bir cumartesi günleri içerik üretimi, ürünlerin fotoğraflanması gibi işler için 08.00-13.00 saatleri arasında İzmir Toptancılar Çarşısı'na gelebiliyor olmak da bir avantajdır.

2 ay sonunda yapılan iş ve verimi göz önüne alındıktan sonra, gelecekte de part time her zaman remote çalışılabilecek bir işiniz olabilir. Örneğin haftada 25 saat çalışma ve yarım asgari ücret ile her zaman saatlerini kendinizin belirleyeceği, evde veya her yerde çalışabileceğiniz bir işiniz olmuş olabilir.

Bu iki ayı proje bazlı acil ve önemli pazarlama işleri için olduğunu düşünebilirsiniz. Bu alanda çalışmak isteyen bir öğrenci için oldukça iyi bir öğrenim süreci olacağını düşünüyorum.

Aranan Nitelikler

Kısaca sizden beklenen canva, illustrator veya photoshop ile instagram gönderisi üretimi,Youtube için video çekimlerin düzenlenmesi,e-mail marketing, pazaryerlerine ürünler girilmesi gibi konularda destek alınacak vb. genel olarak pazarlama ve sosyal medya ağırlıklı bir iş tanımı denilebilir. Öğrenmek isteyen öğrenciler hem para kazanıp hem de tecrübe edinmek isteyen kişiler pozisyona başvuru sağlayabilir.

İlerde kendi ürünlerini satmak için girişimde bulunmak isteyen, bu sürecin nasıl yürütülebileceğini merak eden kişiler daha fazla fayda kazanabilir.

Sosyal Medya Yönetimi,

Web sitesine ürünlerin girişi,

Whatsapp Business'a ürün fotoğraf ve bilgilerinin girişi,

Bazı online pazaryerlerine ürün girişleri,

Web sitesi 


"İncelediğiniz ilan bir stajyer ilanıdır. Öğrenilen bilgi ve teoriyi profesyonel bir ortamda pratik uygulamalara çevirebilecek deneysel bir öğrenme metodu olan stajyerlik; mesleki ve teknik eğitim bölgelerinde yer alan meslek lisesi, meslek yüksekokulları ve lisans alanında öğrenim gören öğrencilere açılan stajyer iş ilanın amacı kazandıkları bilgi ve deneyimleri pekiştirmek, görev yapacakları iş yerlerindeki sorumluluklarını, ilişkileri, organizasyon ve üretim sürecini ve yeni teknolojileri tanımalarını sağlamaktır."

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ADD BİLİŞİM VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Türkiye
8.01.2024
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR