Süreç Geliştirme Müdürü Tedarik Operasyonları

  • 5.06.2024
  • 20 - 50
 FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Süreç Geliştirme Müdürü Tedarik Operasyonları İş İlanı

İş Tanımı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Biz Kimiz?

Burası FLO! Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza “Benim Geleceğim Burada’’ dedirtecek olan gelişimin daima peşinden gideriz. Bu gelişim fırsatlarından yararlanarak FLO’yu aidiyet duygumuzu besleyecek bir yaşam alanına dönüştürürüz. Bu yaşam alanını da hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası olan teknoloji imkanlarından ayrı düşünmeyiz.

3 kıtada 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; FLO, In Street, Nine West, Lumberjack ve Reebok mağaza zincirlerinin yanı sıra, mağazalarımızda satışını gerçekleştirdiğimiz, toptan ve online satışını yaptığımız Kinetix, Polaris, Butigo, Dockers by Gerli, U.S. Polo ASSN,İnci, Lotto gibi her biri kendi alanında lider ayakkabı markalarımız bulunmaktadır. 800’ün üstünde mağazamızla, 15.000’in üzerindeki çalışanımızla hizmet vermekteyiz. 

FLO’da ''Tedarik Operasyonları Süreç Geliştirme Müdürü'' hangi görevlerden sorumludur?

  • Tedarik Operasyonları GMY bünyesinde bulunan fonksiyonlar için süreç iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi,
  • Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde iç denetimlerin planlanması ve gerçekleştirilmesi,
  • İş süreçlerinin analiz edilmesi ve olası geliştirme fırsatlarının değerlendirilerek projelendirilmesi,
  • Sorumluluğu dahilindeki organizasyonlarda uçtan uca iş akışlarının yalınlaştırılması ve iş standardizasyonunu sağlayacak uygulamaların devreye alınması,
  • Şirket içerisinde yürütülen Dijital Dönüşüm projeleri içerisinde yer alarak sürece aktif katkı sağlanması,
  • Organizasyon içerisinde yer alan fonksiyonların proses bazlı ihtiyaç ve taleplerinin değerlendirilmesi ve uygun çözümler ile iş akışının verimliliğin ve sürekliliğinin sağlanması,
  • Yeni uygulama ve iş modellerinin takip edilerek kuruma entegre edilmesinde rol ve sorumluluk alınması,
  • Değişim yönetimi ve kültürel dönüşüm kapsamında organizasyonun gelişimine katkı sunulması ve gerekli koordinasyonun sağlanması.

Aranan Nitelikler

İş tanımının senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve;     

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunsan,
Verimlilik, süreç iyileştirme, değişim yönetimi ve yalınlaştırma projelerinde minimum 7 yıl aktif görev almış isen,
 ERP projelerinde süreç lideri olarak görev yapmış isen,
Tedarik Zinciri fonksiyonları hakkında bilgi ve deneyim sahibiysen,
Kalite Yönetim Sistemi kurulum ve uygulama çalışmaları içerisinde rol almış isen,
Proje yönetimi ve paydaş iş birlikleri konusunda yetkinlik sahibiysen,
İyi seviyede İngilizce biliyorsan,
''İletişim becerilerim güçlü ve takım çalışmasına yatkınım'' diyorsan başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz. 

FLO’da işe alım süreci nasıl ilerler?

Başvuruda bulunan tüm adaylarımızı dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeden eşit görüyoruz. İlgili pozisyondan beklenen yetenekleri ölçümlemek adına test ve envanter uyguluyor, yetkinlikleri doğru belirleyebilmek adına yapılandırılmış mülakatlarla süreçlerimizi yürütüyoruz. Her adayımızı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyoruz.

Özet Bilgiler

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

 FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
Tam zamanlı Hibrit
BENZER TÜM İLANLAR

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

1960 yılında kurulan FLO, bugün Türkiye ayakkabı pazarının öncü firmalarındandır. Türkiye’de ayakkabı sektörünün dönüşüm yolculuğuna yön verme ve bu sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket eden FLO, doğrudan 14 binin üzerinde, dolaylı olarak ise 30 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO; Türkiye ve CIS, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 3 kıtada 20’den fazla ülkede toplam 800'e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir.

Çok kanallı bir iş modeli ile faaliyetlerini sürdüren FLO, mağazacılığın yanı sıra e- ticaret kanalları ve toptan satış ağıyla da hem Türkiye hem yurt dışında milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.

FLO, çok kanallı yapısının beraberinde çok markalı yapısı ile de hizmet vermektedir. FLO, bünyesinde bulunan Türkiye’nin spor giyim ve sneaker zinciri IN STREET ile satış ağını her yıl güçlendirmektedir. Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo ve Dockers by Gerli gibi her biri kendi alanında lider konumda olan ayakkabı markalarının yanı sıra yaygın bölgesel lisans anlaşmaları ile Nine West, Lotto, Reebok, U.S. Polo ASSN gibi global markaları bünyesinde barındırmaktadır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları