Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Takip Elemanı

  • 29.09.2020
  • 50 - 100
  • 3553 Görüntüleme

İş Tanımı

BU İLAN TECRÜBELİ İŞLEMCİ/KATİP İLANIDIR, TECRÜBESİZ ADAYLARIN VEYA ADLİYE TAKİP ELEMANLARININ MÜRACAAT ETMEMELERİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ. 

Aranan Nitelikler

MECİDİYEKÖY'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZA; OFİS İÇİNDE İŞLEM/OPERASYON BİRİMİNDE ÇALIŞACAK, İYİ DÜZEYDE YTS VE EXCEL KULLANABİLEN, TOPLU İCRA TAKİPLERİNDE EN AZ 2 YIL DENEYİMİ OLAN, TAKİBİN TÜM SÜREÇLERİNE VE İŞLEMLERİNE HAKİM PERSONEL ALINACAKTIR. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Gökçe Avukatlık Ortaklığı
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
Adem Doğruer Hukuk Bürosu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL HUKUK BÜROSU

İstanbul Hukuk Bürosu ortakları, 2003 yılından bu yana çeşitli hukuk bürolarında yönetici avukatlık yaptıktan sonra, 2006 yılında kendi avukatlık bürolarını kurmuştur. Bu süreçten günümüze kadar özellikle Ticaret Hukuk ve  İcra – İflas Hukuku alanında Finans kurumları , alışveriş merkezleri ve alışveriş merkezlerinin satışlarının finansmanını sağlayan şirketlerin, alacaklarının takibi konusunda uzmanlaşmış bir avukatlık bürosudur.

Başlanan hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibiyle hareket ederek hizmet veren bir hukuk ve danışmanlık ofisidir.

• Müvekkil şirketlerin ticaret ve iş hukuku uyuşmazlıklarında avukatlık hizmetleri vermekte, ayrıca icra ve iflas takiplerini de yürütmektedir.

• Çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde teknolojinin en gelişmiş ve en son imkanları en iyi şekilde kullanılmakta ve periyodik raporlama ile müvekkiller sürekli bilgilendirilmektedir. 

• Sistemli ve en son iletişim teknolojilerinden faydalanarak hukuki süreç hızlandırılmaktadır. 

• Amacımız hukuki sorunları mümkün olduğunca dava konusu olmadan hızlı bir şekilde çözmektir.

• Müvekkillerine en üst düzeyde hizmet sunma anlayışı ile gerekli her türlü çabayı sarf eden İstanbul Hukuk Bürosu gerektiğinde, konusunda uzman olan akademisyen hukukçulardan da takip edilen işlerle ilgili olarak destek almaktadır.

• Hukuk büromuzun başarısını sağlayan temel etkenlerden birinin eğitilmiş çalışanlar olduğuna inanarak, büromuzda personel eğitimine ağırlık verilmektedir.

• Müvekkil şirketlerin finansal gücünü koruması ve arttırması için, alacak takibindeki başarısının temeli de iyi eğitilmiş muhasebe, satış ve pazarlama personelleridir. Bu sebeple İstanbul Hukuk Bürosu, söz konusu personellerin icra ve alacak takibi konusunda eğitimine yardımcı olmaktadır.

• Hukuk büromuz takiplerini yürütürken, borçlularını tamamen hukuki ve seviyeli bir şekilde ödemeye ikna etmek konusunda uzmanlaşmıştır. Bu hassasiyet , hem müvekkil hem borçlu anlamında doğabilecek sorunları ve müvekkillerin marka değerini korumak anlamında geliştirilmiş bulunmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları