Tekirdağ Çerkezköy Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Tekirdağ
  • 29.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 934 Görüntüleme
enuygunbakıcı Tekirdağ Çerkezköy Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tekirdağ - Çerkezköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Tekirdağ çerkezköy'de 3 çocuğum ile birlikte yaşıyorum. Ocak itibariyle işe başlayacağım suan evdeyim. 19 yaşında kızım ve 11 yaşındaki oğlum özel çocuk. 14 yaşında bir kızım daha var. Çocuklarım gündüz okuldalar. Yardımcımızın bana ev işlerinde, yemek ve temizlikte yardımcı olmasını isterim. Bize ev arkadaşı gibi olmasını istiyorum. Güvenilir ve merhametli bir ev yardımcısı istiyorum. Yatılı haftada bir gün izin kullanabilir. Maaş 8. 000tl ile 10. 000tl arası vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Tekirdağ - Çerkezköy
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 9000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ - Çorlu
Dün
Tekirdağ
Son 1 Hafta
Tekirdağ
Son 1 Ay
Tekirdağ
Son 1 Ay
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
ÇORLU SINAV KURS
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Dün
ALGÜ DEPOCULUK TEKSTIL BILGISAYAR NAKLIYE SAN.TIC.LTD.ŞTI.
Tekirdağ
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları