Tekirdağ Çorlu Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

Tekirdağ
  • 4.01.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 837 Görüntüleme
enuygunbakıcı Tekirdağ Çorlu Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tekirdağ - Çorlu ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Tekirdağ çorlu'daki 3+1 evimizde 70li yaşlarda anne babamız beraber yaşıyor. Ikisi de ayakta ve aklı başında. Gelen kişi ev işi yemek temizlik ve ütü yapacak. Elemanın kendi odası olacak. Evcil hayvan ve kamera yok. Türkçesi iyi, 35-45 yaş arası adaylar bizim için uygundur. Haftada 1 gün izin, aylık 12000 tl maaş vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Tekirdağ - Çorlu
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 12000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ
Son 1 Ay
Tekirdağ
Son 1 Ay
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları