TEKNİK ELEMAN

İstanbul Avrupa Yakası
 • 16.09.2021
 • 0 - 50
 • 1203 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul/Avrupa Yakası Sarıyer'de bulunan ''Kale Kilit'' firmamıza Teknik Eleman aranacaktır. 
 • Yardımcı tesis cihazları yönetiminin yapılması, (Jenerator, Ups, Kazan, İklimlendirme vb.) 
 • Mekanik, elektrik, elektronik ve sıhhi tesisat sistemlerinin faal tutulmasını, periyodik bakımlarının ve onarımlarının yapılmasını sağlamak,
 • Servislerin istenilen seviyeye çıkması için gerekli takibi yapmak ve denetlemek,
 • Yangın ve iş güvenliği konularında üzerine düşen görevler ile ilgili tüm önlemlerin alınmasını sağlamak,
 • Malzeme stok seviyelerinin belirlemek, ihtiyaçların temini için Tesis Yöneticisi ile koordinasyonu sağlamak,
 • Tüm faaliyetleri iç ve dış müşteri memnuniyetine odaklılığı dikkate alarak yürütmek.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ve/veya Mesleki ve Teknik eğitim veren kurumların, Elektromekanik, Elektrik, Elektronik, Makine, Tesviye vb. bölümlerinden mezun,
 • Bakım - Onarım konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
 • Elektrik ve zayıf akım alanlarında tecrübe sahibi, Tercihen OG/AG elektrik dağıtım tesislerinin işletilmesi konusunda bilgi sahibi,
 • Bina ısıtma, soğutma, havalandırma, su arıtma, atıksu vb. konuları hakkında deneyim sahibi,
 • Yardımcı tesis cihaz işletmeleri konusunda tecrübeli, (Jeneratör, UPS, Kazan vb.) Bina otomasyon sistemlerinin işletimi konusunda bilgi sahibi,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FATİH DİLEK GIDA SAN TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
NULOOK PRODUCTION FİLM YAPIM .A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Hafta
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Algıtek BKS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kartal, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
FARMAMAG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
VOLT TEKNOLOJİ KOLEJLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
23.09.2021
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakası
22.09.2021
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
MERTSOM SOMUN SAN.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

 • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

 • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

 • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

 • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

 • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

 • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları