Teknik Kademe Personelleri Mekanik, Kaporta, Boya ve Yedek Parça Ustaları

İstanbul Avrupa Yakası
  • 3.03.2023
  • 0 - 50
  • 1578 Görüntüleme

İş TanımıPersonel Taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın; 3.Havalimanı lokasyonunda Kurulacak olan Kademe Departmanımızda görevlendirilecek, Midibüs-Minibüs-Otobüs araçları için bakım ve onarım yapabilecek, Mekanik, Kaporta, Boya Ustaları ve Yedek Parça Personelleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler- İlgili teknik bölümlerden mezun (En az lise mezunu),
- Mesleki Eğitim belgelerine sahip,
- İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (özellikle 3.havalimanına yakın bölgeler),
- Mesleki alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi,
- Yedek Parça Personeli için raporlama yapabilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HALİÇ MİMARİ YAPI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Türkiye
Dün
ERESİN HOTELS TOPKAPI
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Altur Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

-Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başına ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

-Trafiğin en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

-Uzman kadromuz yönetiminde her gün 9.000 araçlık filomuzla 300 bin personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz.

-FORTUNE 500 Türkiye listesinde Altur Turizm en büyük firmalar arasında yer almaktadır. 

-01.01.2005 tarihinde almış olduğumuz Volkswagen ve Seat ana bayilikleri ile binek, ticari araç satış ve servis hizmeti vermeye başladık. Ayrıca DOD bayiliği ile ikinci elde güvenli araç alım, satım hizmetini eksiksiz ve prosedürlere uygun yapıyoruz.

-2006 yılında başladığımız Filo Araç Kiralama hizmeti ile de sektörde fark yaratmayı amaçladık. Bugün itibari ile yaklaşık 220 kuruluşa 6.000 araç ile operasyonel kiralama alanında hizmet veriyoruz.

-2013 yılında 40 araçla başladığımız Özel Transfer hizmetine 2019 yılı itibariyle 600 araçlık geniş bir filo ile devam ediyoruz. Üstelik en fazla firmaya hizmet veren en yüksek araç sayısına sahip firma olma özelliği ile özel transfer sektöründe öncü markasıyız.

-2015 yılında başladığımız Öğrenci Taşımacılığı hizmeti ile ülkemizin önde gelen okullarını servis ağımıza katarak hızla büyümeye devam ediyoruz. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları