Teknik Müdür

 • 01.12.2020
 • 100 - 200
 • 3101 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Teknik Müdür İş İlanı

İş Tanımı

Mümkün olan en iyi ve en çabuk şekilde, meydana gelebilecek olası arızaların giderilmesini ve programlı periyodik bakımlarla otelin teknik gereksinimlerinin verimli, düzgün ve süreklilik arz edecek şekilde sağlayarak servis kalitesinin yükselmesine destek olmak ve yönetimini sağlamak.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek bölgesinde bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için aşağıdaki niteliklerde '' Teknik Müdür '' aramaktayız.
 • Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun.
 • 5 Yıldızlı tesisler de 5 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi
 • Elektrik, Mekanik ve İklimlendirme projelerini yönetebilecek 
 • Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmaları ile ilgili fizibilite ve projelendirme çalışmalarının yürütülmesi konularında tercihen deneyim sahibi
 • Bütçeleme konusunda deneyim sahibi
 • Enerji verimlilik ve maliyet analizleri yapabilecek
 • Ekip yönetimi ve liderlik vasıflarına sahip
 • İş sağlığı ve güvenliği prosedürleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi
 • İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü
 • Misafir memnuniyetini ön planda tutan takım arkadaşı aramaktayız. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Son 1 Hafta
FORTES MÜHENDİSLİK
Antalya
07.12.2020
KGY İNŞAAT SAN VE TİC A.Ş.
Denizli, Aydın, Antalya, Muğla
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları