Temizlik Görevlisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 9.03.2023
  • 0 - 50
  • 1299 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel Depo ve Raf Sistemi üretemi yapan firmamızın İkitelli Merkez Ofisine Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.

Aranan Nitelikler

*Temizlik konusunda tecrübeli ve bu alanda çalışmaya istekli,
*En az Orta okul mezunu,
*Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi,
*Hijyen ve temizlik kurallarına önem veren,
*Tercihen Başakşehir / İkitelli civarında ikamet eden,
*Tercihen B sınıfı ehliyeti olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

Mesai saatleri hafta içi 07.15 – 17:00'dir.
Hafta sonu Cumartesi - Pazar tatildir.
Mülakat ile alım yapılacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Avicenna Gültepe Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Evdeki Yardımcım Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
TARHAN KOLEJİ FLORYA KAMPÜSÜ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Evdeki Yardımcım Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DENİZLİ GIDA VE TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Son 1 Hafta
Şafak Okulları
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Son 1 Hafta
MEDENİYET OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.
Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları