TEMİZLİK GÖREVLİSİ

Konya
  • 6.06.2023
  • 0 - 50

İş TanımıTürkiye’de 7 bölge 62 il 142 kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Kolejleri’nin ''KONYA KAMPÜSÜ'nde'' görev almak üzere "TEMİZLİK GÖREVLİSİ" arıyoruz.


Aranan Nitelikler

  • Tercihen okul deneyimi bulunan,
  • İşinde temiz ve güler yüzlü,
  • Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
Konya
Bugün
BAŞVUR
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
Konya
Son 1 Ay
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Konya
6.04.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

UĞUR OKULLARI

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları