Temizlik Görevlisi

Antalya
  • 20.04.2021
  • 50 - 100
  • 1976 Görüntüleme

İş Tanımı

Sorumlu olduğu alanlarda hijyenik kurallara uygun olarak toz alma, leke çıkarma, süpürme, paspaslama, parlatma, yıkama. Kısacası Klinik içerisinde kendisine verilen temizlik ve bakım işlemlerinden sorumlu olmak.

Aranan Nitelikler

Tercihen Temizlik işinde tecrübeli,
Tercihen tesisimize yakın ikamet eden,
İletişim kabiliyeti güçlü,Kişisel bakımına özen gösteren,
Hijyen ve temizlik kurallarına uyan,
Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
ÖZEL RİCH HOSPİTAL
Antalya - Muratpaşa
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya - Muratpaşa
03.02.2021
Amerikan Kültür Anaokulu
Antalya
Dün
Granada Luxury Belek
Antalya, Antalya - Serik
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Dün
STONE GROUP HOTELS
Antalya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;

-Sektördeki 40 yıllık tecrübesi ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.

-Sektörümüzde kısa vadede Antalya bölgesinde, uzun vadede ise stratejik ortaklarımız ve geleceğe yönelik projelerimizle Türkiye’de sağlık hizmeti kalitemizle hastalarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak; ayrıca ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli ve sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz;

  • Sektörümüzde kısa vadede Antalya bölgesinde, uzun vadede ise stratejik ortaklarımız ve geleceğe yönelik projelerimizle Türkiye’de sağlık hizmeti kalitemizle hastalarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak; ayrıca ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli ve sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz;

  • Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevre duyarlılığına önem veren, hastaları, çalışanları ve stratejik ortaklarının beklentilerini en üst seviyede karşılayan bölgesinde ve dünyada lider bir “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları