Temizlik Görevlisi

Ankara
 • 17.08.2023
 • 200 - 500

İş Tanımı

1985 yılında Türkiye’nin ilk Kaya Tuzu fabrikası olarak kurulan SAFİR TUZ Gıda Maden Pazarlama Nakliyat İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çankırı Ankara Karayolu'nun 4. Kilometresinde 41.450 m2 alan üzerine kurulmuştur. Günümüzde Tuz’un 14.000 farklı kullanım alanı bulunmakta olup; sofralık tuzdan, su yumuşatmaya, tekstilden, yollarda kar ve buz ile mücadeleye, kozmetikten, medikal sektörüne kadar birçok farklı alandaki ihtiyaçları TSE ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde karşılamaktadır. SAFİR TUZ; binlerce yıldır doğanın bize en güzel armağanlarından biri olan temel gıda maddemiz tuzu, çok sayıda farklı noktadan, ülkesinin ve dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırmaktadır. Safir Tuz ailesinin genişleyen bünyesinde çalışacak TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Sorumluluk sahibi, planlı, düzenli, titiz ve detaylara dikkat eden,
 • Şirketimizin tüm temizlik ve düzenini sağlayacak ,
 • Yönetim katında bulunan mutfak işleri ve diğer konularda işlere yardımcı olacak,
 • Plaza içinde bulanan tüm büroların ve ortak kullanım alanlarının temizliğini yapacak,
 • Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan,

Aranan Nitelikler

 • Güleryüzlü,saygılı,
 • İşini severek yapan,sorumluluk sahibi,
 • Benzer posizyonda en az 1 yıl deneyimli,referans verebilecek,
 • 08:00-16:00 saatleri arası haftanın 6 günü çalışabilecek,
 • Plaza içerisinde yer alan 4 katta yer alan ofislerimizin düzenli plan oluşturarak temizlenmesi,
 • Temzilik sarf malzemlerin takibinin sağlanması ve eksikliklerin alımı konusunda ilgili birimlere bilgi verilmesi,
 • Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren,
 • Çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Mustafa Kemal mahallesinde bulunan merkezimize kendi imkanları ile ulaşım sorunu olmayan,
 • Asgari ücret ile çalışabilecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Keçiören
Bugün
BAŞVUR
ETLİK SINAV KURS
Ankara
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM KURS MERKEZİ
Ankara - Çankaya
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Bugün
British Culture Fine Arts
Ankara
Dün
BAŞVUR
British Town Dil Okulları
Ankara
Son 1 Hafta
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Ankara
Son 1 Hafta
BAŞVUR
EYÜBOĞLU ÖĞRENCİ YURTLARI
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BAŞVUR
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Etimesgut, Ankara - Sincan
Son 1 Ay
BAŞVUR
Benim Hocam Eğitim Merkezi
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

SAFİR TUZ

Çankırı Valiliği, İl Özel idaresine bağlı Çantaş Çankırı Tuz Ürünleri Üretim ve Dağıtım A.Ş. iş birliği ile 1985 yılında Türkiye’nin ilk Kaya Tuzu fabrikası olarak kurulan SAFİR TUZ Gıda Maden Pazarlama Nakliyat İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çankırı Ankara Karayolu'nun 4. Kilometresinde yer almaktadır. Ankara’ya 130 km. uzaklıktaki tesis, 41.450 m2 alan üzerine kurulmuştur.

SAFİR TUZ’un bünyesinde; tesise 20 km. uzaklıkta Hititler döneminden beri kullanıldığı bilinen ve çevre kirliliğinden etkilenmemiş bir kaya tuzu mağarası vardır. Buradan patlayıcı kullanılmadan köstebek ile çıkarılan ham tuz, zarar görmeden tesise getirilir ve rafine edilip, SAFİR TUZ laboratuvarında ve uluslararası akredite olmuş kurumlarda çeşitli analiz ve testlerden geçirilerek belgelenir, paketlenir ve tüketime hazır hale gelir.Günümüzde Tuz’un 14.000 farklı kullanım alanı bulunmakta olup; sofralık tuzdan, su yumuşatmaya, tekstilden, yollarda kar ve buz ile mücadeleye, kozmetikten, medikal sektörüne kadar birçok farklı alandaki ihtiyaçları TSE ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde karşılamaktadır.SAFİR TUZ; binlerce yıldır doğanın bize en güzel armağanlarından biri olan temel gıda maddemiz tuzu, çok sayıda farklı noktadan, ülkesinin ve dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırmaktadır.

SAFİR TUZ; teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olup, her geçen gün büyüyerek üretim yapmaktadır. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, kalite yönetim sistemi başta olmak üzere; insan için, doğa için ve ülke ekonomisi için resmi kurumların denetiminde dünya satandartlarında faaliyet göstermektedir.

Genel Merkezimiz Ankara ilindedir.

Safir Tuz olarak; 

Misyonumuz

Topluma kaliteli ve sağlıklı ürün sunmak.Tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı olmak.İş sağlığı ve güvenliğine önem vererek çalışmak.Devlete karşı yükümlülüklerimizi mevcut mevzuatlara uygun bir şekilde eksiksiz olarak yerine getirmek. VizyonumuzKaya tuzu kullanımı hakkında tüketiciyi bilinçlendirmek.Nezih bir rekabet ortamında faaliyetlerimizi sürdürmek. Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak.Ürünlerimizi ihraç ederek ülkemize döviz kazandırmak.Mevcut ürün yelpazemizi genişleterek daha kapsamlı hizmet vermek.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları