TEMİZLİK PERSONELİ

Aydın
  • 24.04.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

100 yılı aşkın süredir Türk eğitim sistemine yaptığı katkılarla tanınan, birçok yeniliğe imza atan, öncü ve özgün çalışmalarıyla adından söz ettiren, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 300’ü aşkın eğitim kurumunda çalışan on binlerce personeline yarattığı istihdamla ülkemizin yüz akı olan, her geçen yıl yeni okul merkezleri açarak büyüyen AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJLERİ AYDIN KAMPÜSÜNDE çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TEMİZLİK PERSONELİ" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü,
  • Disiplini önemseyen,
  • Giyimine önem veren,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Özverili, girişken, yaratıcı,
  • Dinamik, sevecen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Bugün
BAŞVUR
PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Son 1 Ay
BAŞVUR
PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Son 1 Ay
BAŞVUR
PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Son 1 Ay
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Dün
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJLERİ

100 yılı aşkın süredir ülkemizde eğitim hizmetleri vermekte olan Amerikan Kültür Kuruluşları 2002 yılından beri Türkiye Markalar Birliği tarafından yönetilmektedir. Kuruluş amacı Türkiye Cumhuriyeti ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ilişkileri geliştirmek olan Amerikan Kültür  bu sebeple ülkemizin 100'ü aşkın noktasında dil okulu, 50'yi aşkın noktasında anaokulu ve 30 ayrı noktada da kolej işletmenliği yapmaktadır.

Tarihsel amacımız eskiden de olduğu gibi bugünde önce yaşadığımız ülkeyi ve kültürü yüceltmek, değer kazandırmak olan kuruluşumuz öncelikli olarak global dünyada sınırları kalkmış bir ekonomik pazarda var olabilen kaliteli ve nitelikli öğrenci yetiştirmeye odaklanmıştır.

Amerin Kültür Kolejlerinde Eğitim Sistemi - Bilingual Eğitim
Bilingual Eğitim kısaca iki dilli eğitim olarak ifade edilebilir. Günümüzde dünyanın bir çok yerinde çok sayıda çocuk iki dili birden kullanarak büyüyor. Günlük hayatlarında iki dili birden kullanan kişilere “iki dilli” bilingual adını veriyoruz. Amerikan Kültür Kolejleri’nde çocuklarımıza “Şimdi size İngilizce öğreteceğiz.” diyerek ders vermek yerine İngilizce doğal yaşam akışında bir paylaşma süreci olarak sunulur.

Amerikan Kültür Kolejlerinde anaokulda ve ilkokulda her sınıfta biri İngilizce diğeri sınıf öğretmeni olan 2 öğretmen bulunur. Bilingual eğitim uygulayan okullarımızda ilkokulun sonuna kadar öğrencilerimiz İngilizceyi anadilleri gibi konuşurlar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları