Temizlik ve Yemekhane Görevlisi

  • 01.04.2021
  • 0 - 50
  • 1303 Görüntüleme

İş Tanımı

TEKİRDAĞ-Merkez'de faaliyet gösteren Plastik Ambalaj Fabrikamızda istihdam edilmek üzere, çalışmaya istekli, düzenli bir işi ve geliri olmasını isteyen TEMİZLİK VE YEMEKHANE GÖREVLİSİ alınacaktır.

Bu görevi üstlenecek personel, fabrikanın idari binasındaki ofislerin temizliğinin yanı sıra yemekhanede öğlen yemeklerinin sıraya giren personele verilmesinden, çay demlenmesi ve misafirlere ikram edilmesinden sorumlu olacaktır.

Çalışma saatleri                :
Hafta içi günler: 08:00-18:00
Cumartesi: 08:00-16:00

Aranan Nitelikler

Daha önce benzer işlerde çalışmış,
Temizlik, yemekhane ve çay ocağı  hizmetlerine yatkın,
İşini benimseyerek uzun yıllar fabrikamızda çalışmaya istekli adayların başvuruları beklenmektedir.

(Adayların Tekirdağ İl Merkezinde oturuyor olması gerekmektedir.)

Özet Bilgiler

CHEMPLAST AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu
Dün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Tekirdağ - Kapaklı
Son 1 Ay
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Tekirdağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

CHEMPLAST AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.

CHEMPLAST; her geçen gün büyüyen endüstriyel ambalaj ihtiyacına cevap vermek üzere Tekirdağ – Muratlı, AKPA Kimya tesislerinde hayata geçirilmiş, yapılan yatırım ve gelişimlerle 2021 yılı başlarında Tekirdağ Dumansız Sanayi Bölgesinde yapılan yeni ve modern fabrikasında  alternatif ve yenilikçi bir ambalaj üretim tesisidir.

Sürekli büyüyen makine parkuru ile; gelişen teknoloji ve değişen dünyada önemi artan endüstriyel ambalaj ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamak üzere ambalaj endüstrisinde yerini alan CHEMPLAST 2018 Temmuz ayı başında dünya standartlarını baz alarak tasarladığı yeni üretim tesisinin temel atma törenini gerçekleştirerek sektördeki iddiasının ve sürekliliğinin bir kez daha altını kalın harflerle çizmiştir.

CHEMPLAST; Geniş makine parkuru, yeni dizayn kalıplar ve son teknoloji üretim çözümleri ile çanta bidon, çemberli varil ve ambalaj kapakları üretiminde endüstriyel ambalaj kullanıcılarının en etkin ve yaygın çözüm ortağıdır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları