Tıbbi Satış Mümessili

Türkiye
 • 15.04.2023
 • 500 - 1000

İş Tanımı

15 yıllık sektör tecrübesi ile 2008 yılından beri ilaç sektöründe, ARGİS İlaç San. Ve Tic. AŞ. olarak kaliteli ve güvenilir ürün portföyü ile hizmet etmekteyiz.
Firmamız uzman kadrosu ile ruhsatlı ilaçlarının üretimi ve fason ilaç üretiminin yanı sıra, ruhsatlandırma ve Ar-Ge süreçlerinde de hizmet vermektedir.
İthal ürünlerin önüne geçerek, yerli ilaç ruhsatlarının oluşturulması ve insanların yaşam kalitesini artıracak yeni ürünler geliştirmek misyonumuzdur. Stratejimiz, bilime dayalı yenilikler yoluyla hastalar için daha iyi tedavi sonuçları sağlamaktır.
Toplum sağlığına yönelik ilaçlar geliştirmek, üretmek ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak başlıca hedefimizdir. Bu amaçla,
Geri ödemeli ilaç grubumuzun saha kadrosunda görevlendirilmek üzere;
Üroloji, Dermatoloji, Kadın Doğum, Dahiliye, Pediatri ve Aile Hekimi branşlarında
Tüm Türkiye’de görevlendirilmek üzere ‘’Tıbbi Satış Mümessili’’ ekip arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Sektörde en az 2 yıl deneyimli,
 • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • En az ön lisans (2 yıllık) mezunu olmak,
 • Enerjisi yüksek, dinamik, prezentabl ve iletişim becerisi yüksek,
 • İkna kabiliyeti gelişmiş, müşteri ve sonuç odaklı çalışmaktan keyif alan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Hilton Garden Inn Safranbolu
Karabük, Türkiye
Dün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
XM SİLVERLİNE TEKSTİL SAN. LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
5.05.2023
BAŞVUR
Arkadaşını Tavsiye Et uygulaması kapsamında Finansbank A.Ş
Türkiye
5.03.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
Türkiye
14.02.2023
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
BAŞVUR
Türkiye
21.10.2022
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ

 “Gözde Birinci Tercihiniz” sloganı ile 2011 yılının son aylarında Beylikdüzü’nde kurulmuş toplumun göz sağlığı ile ilgili tüm tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip tam teşekküllü A gurubu göz hastanesidir.

 • Uzman Kadro

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Sağlık Grubu çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir.

 • İleri Teknoloji

Birinci Sağlık Grubu, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz.

 • Mükemmel Hizmet

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı 'mükemmelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, tüm hizmet alanlarımızda klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Misyonumuz;
Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak.

Vizyonumuz;

Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları