Transfer Merkezi Kargo Personeli

Kocaeli
  • 06.11.2020
  • 200 - 500
  • 7007 Görüntüleme

İş Tanımı

1996’dan bugüne birçok işletmeye sunduğumuz OUTSOURCING hizmetleriyle sektörde güçlü, güvenilir ve bilinen bir marka olan şirketler grubumuzun Gebze Center arkasında bulunan kargo transfer merkezinde görevlendirmek üzere, vasıflı/vasıfsız, yürüyen bantlı sistemde çalışacak ''Yükleme Boşaltma Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.

Günlük 90 TL + Servis + Yemek + Sigorta, ödemeler haftalık banka hesabına ödenecek.

2 ay deneme süresi sonrası sözleşme yenilenip kadroya geçiş olacak.

Aranan Nitelikler

Ekip çalışmasına yatkın,Yoğun beden gücü ile çalışabilecek,Sağlık durumu yükleme boşaltma işi yapmaya elverişli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

Özet Bilgiler

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Bilkay Grup
Kocaeli - Gebze
Bugün
Webhelp
Türkiye
07.01.2021
YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Kocaeli
Bugün
ARAS METAL MAMÜLLERİ VE MAK.İMAL.SAN.VETİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Kocaeli - Dilovası
Dün
DAF GRUP
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir - Konak, Kocaeli
Son 1 Hafta
YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Türkiye
19.05.2021
BENZER TÜM İLANLAR

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ

YK Holding olarak 1996’dan bugüne birçok işletmeye sunduğumuz OUTSOURCING hizmetleriyle sektörde güçlü, güvenilir ve bilinen bir markayız.1986’da rotamızı geleceğe çevirerek yola çıktık. Vizyonerlik rüzgarını ardımıza alarak önümüze çıkan dev engelleri birlikte aştık. Bugün yıldızlar kadromuzla her ihtiyacı karşılayacak kadar hızlı, global şirketlerle yarışacak kadar güçlüyüz. Grup şirketlerimizle birlikte ahenkle çalışıyoruz. İş dünyasının en kaygan zeminlerinde bile en sağlam çözümleri üretiyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları