Tübitak 2244 Doktora Araştırmacısı AGÜ Makine, Endüstri ve Elektrik Mühendisliği Dalında

  • 26.08.2021
  • 0 - 50 başvuru
  • 1407 görüntülenme

İş Tanımı

1983 yılından beri üretim sektörüne öncülük eden, Nevşehirden 30 ülkeye ihracat yapan, İç anadolunun global markası şirketimizde, uzun vadeli hedeflerimiz için Doktora Projesi Araştırmacısı aramaktayız.

              Araştırmacılarımızın, AGÜ ile imzalanacak protokol çerçevesinde 2244 Sanayi Doktora Burs programı için firmamızın ihtiyaçlarına yönelik araştırma tez konularında firmamızla birlikte çalışacak, AGÜ’nün Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Malzeme Bilimi ve Endüstri Mühendisliği doktora programlarında doktora yapacak bursiyer adayları aranmaktadır.  Bilgi için AGÜ Fen bilimleri Enstitüsüne başvurabilirler.

             2244 Sanayi Doktora programı çerçevesinde adaylara aşağıdaki imkanlar sağlanacaktır; Doktora öğrenimi boyunca 4.500 TL/ay araştırma bursu.Doktoralarını başarı ile tamamlamalarının akabinde MSP Ar-Ge Merkezi bünyesinde Veya Nevşehir fabrikasında 3 yıl süreyle istihdam desteği.Bursiyerler tez süresince MSP Ar-Ge Merkezinin teknik olanaklarından faydalanma imkânı.

Aranan Nitelikler


-Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği,
-Bilgisayar Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği,
-Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Fizik Mühendisliği vb. alanlarında lisans ve tercihen yüksek lisanslarını tamamlamış olmak.AGÜ resmi internet sayfasında yayınlanan, lisansüstü eğitim (doktora veya bütünleşik doktora) kabul şartlarını sağlıyor olmak.
             Geçerliliği bulunan ALES puan belgesine sahip olmak.Geçerliliği bulunan İngilizce dil yeterlilik belgesine sahip olmak.
             Adayların, Ansys Motor design (Elektrik Motoru modelleme için) Ve Ansys Fluent (Pompa Modelleme için) yazılımlarını kullanabiliyor olmaları tercih sebebidir.

             Adaylardan, motor modelleme yeni ürün tasarımı ve performans iyileştirme; pompa modelleme yeni ürün tasarımı ve performans iyileştirme; Yalın üretim ve MRP ile üretimde iyileştirme üzerine çalışmaları istenecektir.

            Yukarıdaki şartları sağlayan, iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve öğrenmeye hevesli,Akademik becerilere sahip, analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,İletişim yönü kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı kişilerle geleceği beraber şekillendirmek istiyor.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

NUPEOPLE
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Hafta
RAMADA PLAZA İSTANBUL ASIA AIRPORT
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
ÖZEL MELTEM AYHAN OKULLARI
Ankara, Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
YSS CONSULTING & INTERGEST TURKEY
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
AKAS YAPI SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ABD İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
RFBİOTEK RFID BİO.TEK.YAZ.DON.GÜV.SİS.TUR.TİC.LTD.ŞTİ
Sakarya - Sapanca
Bugün
Benzer Tüm İlanlar