Uğur Okulları Çorlu Kampüsü TEMİZLİK VE SERVİS ELEMANI

  • 17.01.2023
  • 100 - 200
Uğur Okulları  Uğur Okulları Çorlu Kampüsü TEMİZLİK VE SERVİS ELEMANI İş İlanı

İş Tanımı


Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz! 

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz!İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 52 ilde 112 okul ve 127 Kurs ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz.
Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz.
Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 55 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz.  

Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Çorlu Kampüsünde 2022-2023 Eğitim ve Öğretm yılında görevlendirilmek üzere TEMİZLİK VE SERVİS ELEMANI alınacaktır.

Aranan Nitelikler

  • lköğretim veya tercihen Lise mezunu,
  • Hijyen standartları ve kalite beklentisine uyum sağlayabilecek,
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
  • Beşeri ilişkileri kuvvetli,
  • Temizlik sarf malzemesi ihtiyaçlarını belirlemek, malzeme talep formlarını oluşturmak,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ
Son 1 Ay
Tekirdağ
7.07.2023
Tekirdağ
7.06.2023
Tekirdağ
4.01.2023
Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
Tekirdağ - Çorlu
14.08.2023
BAŞVUR
Tekirdağ - Çorlu
14.08.2023
BAŞVUR
Tekirdağ - Süleymanpaşa
11.06.2023
BAŞVUR
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
BAŞVUR
PANDORA PLASTİK SAN.VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Kapaklı
4.08.2023
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

UĞUR OKULLARI

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları