Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üretim Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ, İstanbul Avrupa Yakası Silivri
  • 26.07.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIŞirketimizin İstanbul Silivri / Değirmenköy de bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kozmetik Üretim Elemanları aramaktayız.-Saç boya üretim bölümünde karıştırıcılı kazanlarda çalışacak, gerektiğinde likit ve tüp dolum yapan makinelerimizde görev alacak,-Haftalık üretim planında belirtilen mamul ürünler için proses süreleri göz önünde bulundurularak bulk üretimlerini gerçekleştirmek.-Bulk üretim planı doğrultusunda ilgili hammaddeleri talep etmek ve tartımını yapmak.-Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş,-Yöneticisinin uygun gördüğü makineleri makine kullanma talimatlarına uygun olarak çalıştırmak,-Üretim esasında ürün kalitesini ilgili kontrol planlarına uygun olarak kontrol etmek, sonuçları değerlendirmek ve kaydetmek,-Çalışma ortamının her zaman temiz ve düzenli bulunmasını sağlamak,-Kozmetik tecrübesi olan,-Çözüm odaklı,-Ekip çalışması ve iş birliğine yatkın,-Etkili iletişim yeteneğine sahip,-Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri ve Tekirdağ Çorlu bölgelerinde ikamet eden,-Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), İlk Öğretim(Mezun)Askerlik Durumu: Yapıldı

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

N TATLIM ÜRETIM PAZARLAMA GIDA TURIZM DAĞITIM İÇ VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Dün
BAŞVUR
ÖZKAYNAK MADEN SUYU TİCARET LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
1.08.2023
BAŞVUR
REALİST MAKİNA İMALATI SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
BAŞVUR
Deina Kozmetik Pazarlama ve Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
BAŞVUR
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAŞVUR
TTAF ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Nerteks İplik San. ve tic. a.ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Oranj Kozmetik San.ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Oranj Kozmetik 1998 yılından itibaren saç boyası ve saç bakımı ürünleri alanında uzmanlaşmış olup Türkiye ve yurtdışındaki lider üretici ve ihracatçı kozmetik firmalarından biri haline gelmiştir. ORANJ KOZMETİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tüm faaliyetlerini müşterilerinin tam tatminine yönelik olarak sürdürerek, güvenilir bir firma olmayı, müşteri memnuniyetlerini arttırarak büyümeyi, faaliyet gösterdiği sektörlerde farklılaşmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir.
Firmamız iç ve dış müşteri şartlarını karşılarken, müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanarak Entegre Yönetim Sistemi uygular. Süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemi, gözden geçirir ve sistemin etkinliği için gereken kaynakları sağlar. Tüm birimler ve çalışanların, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’nden oluşan Entegre Yönetim Sisteminin gereği olan prosedürler ve talimatlara uygun çalışması gerekmektedir. İç piyasada yaygın bir ağa sahip olmanın yanı sıra dış piyasada da Yunanistan , Litvanya , Romanya , Rusya , Ukrayna , Moldova , Sırbistan , Bulgaristan , Kıbrıs , Mısır , Cezayir , Fas , Libya ,Tunus , Senegal , Ürdün , Irak , BAE , Kuveyt , Pakistan , Gürcistan , Azerbaycan , Kazakistan , Tacikistan , Özbekistan ve daha bir çok ülkede de yer almaktayız.Talep üzerine fason üretim gerçekleştirme imkanlarımızda bulunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları