İş Tanımı

Altınova/Yalova' da tersaneler bölgesindeki sanayi sitesinde, demir çelik fabrikaları için yüksek sıcaklığa dayanıklı tuğla üreten fabrikamızda çalışmak üzere;
  • dinamik,
  • kronik sağlık problemi olmayan
  • üretim yöneticisinin doğrudan verdiği talimatlara göre hareket edecek
  • üretimde bedenen çalışacak
mavi yaka, vasıfsız işçi arayışımız vardır.

Karamürsel ve Yalova merkezden başlayan 2 ayrı servisimiz bulunmaktadır. Mesai, 8:00-17:00 saatleri arasındadır. Hafta sonları bir Cumartesi tam gün çalışılır, izleyen Cumartesi çalışılmaz. Pazar günleri hafta sonu tatilidir ve çalışılmaz. Öğle molası 12:00-13:00 saatleri arasındadır. Öğlen, sıcak yemek verilir. Üretim yöneticisinin kararına göre gerekirse mesaiye kalınır. Mesai ücreti ödenir. Vardiyalı çalışma yoktur. Maaşa ilaveten, multinet yemek kartı dağıtılır. Her ay, multinet karta 900 TL yüklenir.

Aranan Nitelikler

Ortaokul/lise mevzunu olması yeterlidir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Kocaeli, Yalova, Sakarya
Dün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

FERROSER MÜMESSİLLİK VE METAL SAN.LTD.ŞTİ.

 urulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana, kendi alanlarında dünyanın önde gelen hammadde ve ekipman üreticilerinin temsilciliğini almış ve ilişkilerini geliştirmiştir.

Ferroser, 2008 yılından itibaren Demir-Çelik fabrikalarına yönelik olarak İngiltere’den Dyson Precision firması ile işbirliği içinde TANDİŞ UÇAR NOZULLARI imalatına başlamıştır. Kaliteye verdiği önemden dolayı sadece Dyson hammaddelerini imalatında kullanan firmamız, nozul dökümlerini üst kalite Galvanize Çelik saç içine yapmaktadır. Yine 2007 yılından bu yana Demir Çelik sektörüne yönelik olarak Pota Altı sürgü plakaları ve çeşitli refrakter plaka ve tuğlaları konusunda Dünyanın en büyük üreticilerinden Puyang Refractories firması ile işbirliğine gidilmiş ve kalitenin en üst düzeye çıkarılması ile ilgili çalışmalarımız aralıksız sürdürülmektedir. 2010 yılından itibaren Pota Altı Sürgü mekanizmaları ve Tandiş Uçar Nozul Mekanizmaları imalatıyla ilgili ar-ge çalışmalarına başlanılmış, gerekli yatırımlar yapılarak 2011 yılından itibaren imalatına başlanmış ve bir çok firmada başarıyla kullanılmaktadır.

Çelik fabrikalarına yönelik Grafit Elektrod üreticisi Heg Limited firması ile çalışmalarımız devam etmektedir. Yine çelik fabrikalarına yönelik kontinü döküm tesislerinde kullanılmakta olan bakır kalıp konusunda Japonya’da yerleşik Kobelco grubunun bir parçası olan Shinto Metal firmasının temsilciliğini yapmaktayız.

Çimento ve Demir-Çelik sektörüne yönelik olarak tamamen yerli hammadde ve mühendislikle 4 senelik ArGe çalışmasının ardından Aşınma Plakaları Sert Kaynak Dolgu Hardfaced Plate imalatına başlanmıştır.Aşınma Plakaları Wear Plate imalatlarında yurdumuzun en kaliteli sacını üreten Ereğli Demir Çelik Sacları ve en yüksek kalitede Krom TozlarıChromium Powders kullanılmaktadır.Tozaltı dolgu Submerged Arc Cladding metodu ile en üst zenginlikte krom doygunluğurich chromium ve en ekonomik fiyat elde edilmiştir.

Yine Çimento Sektörüne yönelik olarak çeşitli ekipman imalatımız da sürmekte olup, yurtdışı firmalarla olan temsilciliklerimizle işbirliği halinde projeli tesis işlerini de başarıyla sürdürmekteyiz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları