Üretim Personeli

  • 2.08.2023
  • 200 - 500

İş Tanımı

2006 yılında kurulan Loris Parfüm Dünya çapında 450’nin üzerindeki mağazası ile kozmetik sektöründe lider konumundadır.“Senin Kokun” mottosu ile 16 yıldır kozmetik sektöründe hizmet vermektedir.

AR-GE, üretim ve perakendeyi tek çatı altında yöneten Loris Parfüm, işini tutkuyla yapan, alanında uzmanlaşmak ve gelişmek hedefinde ekip arkadaşları arıyor.

Kocaeli / Gebze 'de bulunan Fabrikamızın  Üretim bölümde görevlendirmek üzere ''Üretim Personeli'' arayışımız bulunmaktadır.

 Ekip arkadaşımız sen olmak istiyorsan başvurunu yaparak Loris ailesine katılmak için ilk adımı atabilirsin.

  • İş güvenliği kurallarına riayet etmek,
  • Dolum,paketleme ve etiketelem yapmak,
  • Üretim Sorumlusunun vermiş olduğu görevleri yerine getirmek,

Aranan Nitelikler

  • Tercihen üretim sektöründe tecrübeli,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
  • Sorumluluk sahibi,
  • Askerlik görevini tamamlamış.

Özet Bilgiler

LORİS PARFÜM Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

XENOL AMBALAJ PAZ. VE TİC. A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Bugün
BAŞVUR
Üntel Kabloları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
TADIM GIDA
Kocaeli
Son 1 Ay
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Sakarya, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Kocaeli, Yalova
Bugün
BAŞVUR
Üntel Kabloları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
OCAK KALIP MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. AŞ.
Kocaeli - Gebze
28.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

LORİS PARFÜM

Loris ,Türkiye’de notalara döktüğü kokuları dünyaya yayıyor…”

-Yüzlerce şubesi ve binlerce çalışanıyla dev mağazalar zinciri olan Loris, 2006 yılından bu yana açık parfüm pazarında faaliyet gösteriyor. Türkiye’de bu sektörün yeni konuşulmaya başladığı yıllarda doğan bu girişimin hikayesi ise parfümün notalarında saklı. Hali hazırda 170’i yurt dışı olmak üzere 400’ü aşkın şube ve 1000 çalışanı ile hizmet veriyor.

-Parfüm ve yan ürün gruplarıyla her sene milyonlarca kişinin ruhuna dokunan kokular üreten Loris, İstanbul Gebze’deki üretim tesisinde sadece geçen sene 15 milyon şişe parfüm üretti. Orta Doğu’dan Avrupa’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya seslenen marka “parfümün evrenselliği” prensibi ile yaratıcı, araştırmacı ve dünya standartlarında üretim yapıyor.

-Kurduğu Loris Akademi ile sadece kurum içi ihtiyaca değil, sektörün nitelikli eleman sıkıntısına yönelik de bir çözüm sunan Loris, şimdiye kadar 100 genci parfümolog olarak eğitti. Mağaza çalışanlarına yönelik Parfümoloji müfredatını oluşturan marka, kişisel gelişim, mesleki gelişim, satış yetkinlikleri, liderlik becerileri, ürün ve marka bilgisi gibi birçok başlıkta deneyimli eğitmenler tarafından hayata geçirilen bir eğitim programını başlattı.

-Kozmetik ürünlerini dünya standartlarında, modern tesislerinde, hijyenik ortamlarda 
üretip, kalite anlayışını sürekli geliştirerek yurt içi ve yurt dışı pazarlarda 250 ‘ den fazla mağazamızla başarılı bir şekilde rekabet etmek, teknik ve eğitimli personelimiz ile müşteri memnuniyetini, kalitemizi ön planda tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde Türkiye ve dünyada kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak herkesin tercih ettiği bir kozmetik markası olmak üzere imaj yaratmaktayız.

 HEDEF:
Sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme ile yoluna devam eden Loris 2019 yılında Türkiye’de AVM’lerde yurt dışında ise Avrupa ülkelerindeki şube sayısını artırmayı hedefliyor. Kurum 2020’de yurt içinde ve dışında toplam 600 mağazaya ulaşmayı arzu ediyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları