İş Tanımı

Endüstriyel yapışkanlı bantlar üretimi yapan firmamızın Üretim departmanında görevlendirilecek, Tercihen tecrübeli, Tecrübesiz yetiştirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

Bant Aktarım,Laminasyon / Bant Kesim / Bant Paketleme

Aranan Nitelikler

Fabrika çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,
İş disiplini ve sorumluluk düzeyi yüksek,
Gelişime ve öğrenmeye açık,
Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen Çekmeköy ve yakın çevre bölgelerde ikamet eden 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FORBI LABORATUAR SİSTEMLERİ DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
11.06.2021
ALPKE METAL İLETKEN ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
21.06.2021
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
29.04.2021
BENZER TÜM İLANLAR

BANTEX ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ

BANTEX endüstriyel yapıştırıcılar iş konusunda ürün çeşitleriyle müşterilerinin, üretim süreçlerini en iyi hale getiren çözüm odaklı, ileriye taşıyan yenilikçi ürün ve sistem çözümlerini, en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli sunan, her geçen gün gücüne güç katarak ilerleyen converting bir firmadır.

DEĞERLERİMİZ;
  • Güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.
  • Yenilikçiyiz, ürün çeşitlilik, bilgi ve uygulama deneyimimizi sürekli geliştirip, yenileyip müşterilerimizle ilerleriz ve katılımcılığı sağlarız. Bu sayede takipçilerimizden en az bir adım önde oluruz.
  • Müşteri Odaklıyız, Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini göz önünde tutarız.
  • Çözüm Odaklıyız, Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları