Üretim Planlama Sorumlusu

  • 08.04.2021
  • 0 - 50
  • 181 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim planlama ve malzeme planlama yürütme faaliyetlerinden sorumludur. Üretim ve sevkiyat planları doğrultusunda malzeme gereksinimlerini gözden geçirerek kritik malzemelerin kontrol edilmesi, Minimum ve maksimum stok seviyeleri belirleyerek güncelliğini sağlamak, İhtiyaç planlaması sonucu satın alma talepleri oluşturmak, Sipariş değişikliklerine bağlı olarak malzemelerin tüketim ve ihtiyaçlarını etkileyecek değişiklikleri takip edilmesi, Satın alma ile düzenli olarak irtibat halinde bulunmak ve olası dar boğazlara karşı önlem alıp amiri bilgilendirmek, Günlük planlanan ve gerçekleşen üretim adetlerini takip etmek, raporlamak ve olası dar boğazlarda amirini bilgilendirmek, Makine ve montaj kapasitelerini analiz etmek, Süreç iyileştirme projelerinde görev almak

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu, Üretim planlama ve malzeme planlama faaliyetlerinde en az 2 yıl deneyimli, Seri üretim , ürün , proses ve montaj bilgisi olması, Analitik düşünme yeteneği yüksek ,İş birliği ve ekip yönetimine yatkınlık göstermek,ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak,Planlama ve organizasyon yeteneği sergilemek,Yazılı ve sözlü iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanabilmek,Sonuç odaklı çalışabilmek.Yalın üretim tekniklerinden kanban ve abc analizi konularında deneyimli.
Çorlu,sağlık mah.ve VELİMEŞE ye servisimiz bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
05.01.2021
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Sert Plastik Elektrik San.Tic.Ltd.Şti.
Tekirdağ
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Bugün
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
SANİFOAM SÜNGER SAN. VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
İMAMOĞLU SOĞUTMA CİHAZLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Tekirdağ
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ - Çorlu
11.03.2021
Bayramlar Dokuma San. ve Tic. A.Ş
Tekirdağ - Çorlu
05.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları