HEKİMOĞLU UN FABRİKASI TİC. VE SAN. A.Ş. VALSATÖR İş İlanı

İş Tanımı

FABRİKAMIZIN ÜRETİM BÖLÜMÜNDE VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK; 
(VALS) OPERATÖRÜ OLARAK DAHA ÖNCEDEN  İŞ DENEYİMİ OLAN VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

Aranan Nitelikler

LİSE/MESLEK LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEK OKULLARININ UN VE UNLU MAMÜLLER TEKNOLOJİSİ,
DEĞİRMENCİLİK BÖLÜMÜ VEYA DEĞİRMEN MAKİNALARI VEYA MAKİNA BÖLÜMÜ MEZUNU,

MESLEĞİNDE KENDİSİNİ YETİŞTİRMİŞ VE TECRÜBELİ, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLEN

DİSİPLİNLİ VE SAYGILI,

İLETİŞİM BECERİSİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, 

TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,

ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ,

KONYADA İKAMET EDEN ,

Özet Bilgiler

HEKİMOĞLU UN FABRİKASI TİC. VE SAN. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

HEKİMOĞLU UN FABRİKASI TİC. VE SAN. A.Ş.
Konya
Son 1 Hafta
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Konya
Bugün
Konya - Beyşehir
Son 1 Ay
KONYA NOVOTEL
Konya - Selçuklu
Son 1 Ay
AKIN LABORATUVAR CİHAZLARI SAN.TİC LTD.ŞTİ
Konya
Son 1 Ay
ROBOTECH AG. ROBOT MAKİNA SİSTEMLERİ AR-GE. SAN.TİC.A.Ş.
Konya
18.10.2021
BENZER TÜM İLANLAR

HEKİMOĞLU UN FABRİKASI TİC. VE SAN. A.Ş.

Firmamız 1983 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hekimoğlu ve kardeşi H.İbrahim Hekimoğlu tarafından Hekimoğlu Un adıyla kurulmuştur.
Üretime 200 ton kapasite ile başlayan Hekimoğlu Un “Şikayetsiz Un” sloganı ile yola çıkarak kısa zamanda Türkiye de un piyasasında hak ettiği yeri almıştır.Standart kalitesi ile Türkiye Lüks un piyasasında yer edinen Hekimoğlu Un zaman içerisinde kapasite artırımlarıyla bugün günlük 1000 Ton buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır.Fabrikanın tüm üniteleri, değirmen endüstrisinin devi Alman Miag ve Buhler marka makine, ekipman ve teknolojik olarak otomasyon sistemde olup, tüm proses hammadde buğdaydan son ürün Un'a kadar el değmeden üretim yapılmakta ve otomatik makinelerle el değmeden paketlenip pazara sunulmaktadır.
   Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevk edilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol laboratuarlarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE laboratuarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, pizza, pide, lüks ekmeklik ve özel amaca göre diğer unların üretimleri yapılmaktadır.
   Fabrikamızın kalite standartlarını sağlayacak ve mevcut üretim kapasitesine cevap verecek yeterlilikte hammadde stoklama tesislerine sahiptir.Hekimoğlu Un, bünyesinde ki İnsan Kaynakları ile de sektöründe istihdam gücü oluşturmaktadır. Ülkemizin bütün bölgeler, iller ve özellikle metropol illerinde yaygın bulunan toptancı ve yarı toptancılarımız ile büyük toplu tüketim mağazaları üzerinden imalatçı ve tüketicilere ulaşmaktadır.Hekimoğlu Un “şikayetsiz un “üretme hedefi ile ulaştığı satıcı, imalatçı ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları