Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Vasıfsız Eleman

İstanbul Avrupa Yakası
  • 16.01.2020
  • 200 - 500
  • 19484 Görüntüleme

İş Tanımı

Transfer Baskı sektöründe faliyet gösteren firmamızın , büyüyen ve genişleyen kadrosunda görevlendirilmek üzere, imalat depertmanında çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız. 

Aranan Nitelikler

-Takım çalışmasına yatkın

- Güngören - Bağcılar – Esenler - Bahçelievler  - Yenibosna  güzergahlarında ikametgah eden .

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PERSAN GROUP tente pergola san.ve tic. ltd.şti
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DMD TEKSTİL TRANSFER BASKI SAN TİC LTD ŞTİ

DMD Tekstil Transfer Baskı LTD ŞTİ’nin kurucusu olan Mevlüt Dinç, 1983 yılında Türkiye de ilk olarak Transfer Baskı Kâğıtlarının üretimini gerçekleştirmiştir. Şu an da sektörde faaliyet gösteren firmaların öncülüğünü ve kuruculuğunu yapmıştır.

Türkiye’de Transfer Baskı konusunda ilkleri gerçekleştiren DMD Tekstil Transfer,üretimde kalite ve güvenirliğin sürdürülebilir olması için; transfer baskı boyaları, transfer kağıtları ve hammaddelerini üreten ilk ve tek firmadır. 1983’den bu yana yapmış olduğu Arge çalışmaları ile üretkenliğini ve üretim kalitesini arttırarak, yeni ürünler oluşturmayı amaç edinmiş, bu sayede güçlü bir Know-How sahip olmuştur.  Bu özellikleri ile Transfer Baskı sektöründe de önder firma olmuştur.

Mavi Transfer Kâğıt(VegaPrint Blue Screen PrintingPaper)Polyester Film (VegaPrint Transfer Film)Ofset Transfer Baskı Boyası (VegaPrintLithoInk)Arka Kapama Beyazı( VegaPrint Transfer White)Serigraf Transfer Boyası( VegaPrintFlatInk)

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları