Yazılım Geliştirme Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 07.10.2020
  • 0 - 50
  • 644 Görüntüleme

İş Tanımı

Kendi ürünümüz olan MEGA muhasebe, ticari, ERP, web yazılımlarının revizyonu, geliştirilmesi

Aranan Nitelikler

- .NET, MS-SQL ve Raporlama araçları kullanarak - en az 1 yıl - masa üstü uygulama geliştirmiş,- İngilizce dokümanları takip edebilecek bilgiye sahip,- Üniversitelerin Mühendislik veya MYO Bilgisayar vb. bölümlerinden mezun olmuş,- ( Ticari uygulama, ERP, İnternet geliştirme bilgileri tercih nedenidir )İlan Bilgileri

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
08.09.2020
BAŞARI SİSTEM DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Bugün
Jengal Yazılım
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
Jengal Yazılım
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Kmk Bilgi Teknolojileri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
MOBİL PROSES BİLGI SİST. VE YAZILIM LTD.ŞTI.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

MEGA İŞ ÇÖZÜMLERİ YAZILIM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1984 yılından beri oluşan birikimiyle, yazılım üretimi, pazarlaması, eğitim ve desteği konusunda hizmetlerini sürdüren Mega Yazılım, müşteri taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda hayata geçirdiği projeler ve işlevsel ürünleri ile sektördeki başarısını devam ettiriyor.

İş Çözümleri Yazılımları üreten, pazarlayan, eğitim destek ve danışmanlığı veren uzman bir yazılım evi olan Mega Yazılım, muhasebe, ticari, sektörel, MIS, MRP, ERP gibi iş yazılımları ve İnternet – web yazılımları konusunda uzman bir firmadır.

Türkiye çapında 200 civarında çözüm evi, bayi, eğitim kurumu gibi dağıtım kanalıyla, müşterilerine yaygın ve yerinde hizmet sunan Mega Yazılım, geniş ürün yelpazesiyle, KOBI - küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, ihtiyaçlarına uygun çözümler üretilmekte, gerektiğinde proje bazlı yaklaşımla, firmaya veya sektöre özel çözümler de üretilebilmektedir.

Müşteri odaklılığı ilke edinen Mega, tüm ticari, mevzuata dair ve teknolojik gelişmeler çok yakından takip edilmekte ve ürünlerine en kısa zamanda yansıtmaktadır. Geniş ve değişik sektörlere dağılmış yaygın müşteri profili ile oluşan bilgi birikimi, tekrar tüm kullanıcılara yansıtılarak müşterilerinde verimlilik artışı sağlanmaktadır.

Teknolojiyi kullanan ve teknoloji üretmeye gayret eden kuruluş olma çabasında olan MEGA, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda etkin yazılım evi olma hedefiyle hareket etmektedir.

MEGA YAZILIM, YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği), ve TUBİDER (Türkiye Bilişim Sektörü Derneği) ve BİYESAM (Bilişim ve Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği) üyesidir.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları