Yazılım Geliştirme Uzmanı

  • 31.12.2021
  • 0 - 50
  • 1269 Görüntüleme

İş Tanımı

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla İstanbul’un iki yakasında ve Gebze'de  toplam 26 özel ders merkezi 1 Anaokulu  bulunan Atabey Eğitim Kurumları bünyesinde İstanbul Ataşehirde bulunan Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere  ‘Yazılım Geliştirme Uzmanı’  arayışımız söz Konusudur.

Aranan Nitelikler

* Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun,* Tercihen PHP ve MySQL veritabanı yönetimi konusunda tecrübe sahibi ve proje geliştirmiş,* Android için native kompleks uygulamalar geliştirmiş, push notification, background service konusunda deneyimli,* Java/Kotlin programlama dilinde tecrübeli,* SOAP/REST mimarisindeki web servisler, JSON/XML veri alışverişi protokolleri ve Android/iOS networking konularında bilgi sahibi,* REST mimarisi ve servisleri konusunda deneyim sahibi,* Object Oriented konsepti ve teknolojileri konusunda bilgi sahibi,* Multi-threading programlama konusunda tecrübe sahibi,* Android Studio’da Java/Kotlin veya Xcode’da Swift ve Objective-C (opsiyonel) ile uygulama geliştirmiş,* Uygulamaların Google Play veya AppStore’da yayınlaması ile ilgili işlemler konusunda tecrübe sahibi,* Nesneye yönelik programlama ve tasarım örüntüleri konularına hakim,* Yaygın olarak kullanılan Android kütüphaneleri ile çalışmış (Retrofit, OkHttp, Gson, Google Maps)* Gradle konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,* Tercihen Vue Javascript Framework konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,* iOS veya Android platformunda uygulama geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,* Mobil uygulama geliştirme konusunda yeni teknolojileri takip eden,* İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İDEA ÖĞRENİM TEKNOLOJİLERİ TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞARI SİSTEM YAZILIM A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ATABEY EĞİTİM KURUMLARI

Kurulduğu ilk günden beri, Kurumlarımız eğitimde bireysel başarıyı hedeflemiştir. Sunduğu imkanlarıyla ekol ve eğitimde lider bir kuruluş olmuştur.

Her yaştan ve sınıftan öğrenciye eğitim vermektedir. Bulunduğu bölgede isminden itibarla söz ettirmeyi başarmış olan kurumlarımızın sırrı her öğrenci ile tek öğrencimiz gibi ilgilenmektir. Kurumumuz birebir özel ders ve maksimum 6 kişilik gruplarda, nitelikli ve kişiye özel eğitim felsefesiyle farkını ortaya koymuş ve herkes tarafından takdir edilen bir ekolün tek temsilcisi olmayı başarmıştır.

Saygı, sevgi ve güven ortamında her bireyin geleceğini şekillendirmesi ve mükemmele ulaşmasında önemli bir rol almış, yenilikçi anlayışıyla eğitimde öncü olmuştur. Eğitim kurumumuzda başarı bir standart olarak sunulmaktadır. Ödev takip sistemi, kütüphane sistemi, yazılı çalışmaları ve yaz okullarıyla önünüzde açılmayı bekleyen tüm kapılar için bir anahtar olacaktır.

Bu doğrultuda, eğitim kurumumuz azimli, beceri ve kavrayış sahibi gençler mezun etmekle ve her öğrenciyi kendi zirvesine ulaştırmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları