Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Pazarlama İletişim Uzmanı
BOSTANCIOĞLU OTOMOTİV A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI
BOSTANCIOĞLU OTOMOTİV A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Yedek Parça Sorumlusu

 • 02.10.2020
 • 50 - 100
 • 1634 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Stok kontrolü yapabilecek,
 • Stok giriş ve çıkışlarını takip edebilecek,
 • Yedek parça sevkiyatlarını koordine edebilecek, 
 • Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
 • Satış ve karlılık hedefi ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen

Aranan Nitelikler

 • Tercihen motor meslek lisesi , yüksekokul, üniversite mezunu
 • Yedek Parça işletim sistemi programlarını aktif kullanmış yedek parça konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
 • Otomotiv markaları Yedek Parça tespit programlarını daha önce kullanmış,( Örnek EPC) ve ( Office programlarına hakim)
 • Diksiyonu düzgün, dış görünümüne dikkat eden Disiplinli ve sistemli çalışan,
 • B sınıfı ehliyete sahip,
 • Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Delta Oto Aksamı San. Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

BOSTANCIOĞLU OTOMOTİV A.Ş

 Bostancıoğlu A.Ş’ nin temelleri 1937 yılında Erzurum Aşkale’ de atılmıştır.Aile o dönemde ticarete manifatura, nakliye, taahhüt ve hayvancılık ile başlamış 1955’de yatırımlarını İstanbul’a taşımış ve Merhum Nurettin Bostancıoğlu’nun liderliğinde Sultanhamam Katırcıoğlu Han’da ticaret hayatına devam etmiştir.

1957 senesine gelindiğinde Sayın Münir Bostancıoğlu işlerin bir kısmını devralarak kumaş imalatı ve toptan satışını da faaliyet alanlarına eklemiştir.

1961 yılında Bostancıoğlu A.Ş hedeflerini büyüterek Otomotiv Sektörü’nde yatırım yapma kararı almış ve M.A.N., Bedford, Commer, Morris, Fargo markalarını bünyesine katarak 1966’ da Merhum Nurettin Bostancıoğlu’nun vefatına kadar devam etmiştir.

1967’de perakendecilik adına bir mağaza açan BOSTANCIOĞLU A.Ş bu mağazasında bu günün modern perakendecilik anlayışı ile Televizyondan, Tuhafiyeye, Radyodan Mobilyaya kadar bir çok ürünün bayiliklerini alarak satışını gerçekleştirmiştir.

1968 yılında kumaş alanında fason üretim yaptıran BOSTANCIOĞLU A.Ş kendi tesislerini kurarak tekstil sektöründe imalat da yapmıştır.

1970 yılında BOSTANCIOĞLU A.Ş. erkek giyimi ve konfeksiyon alanında da bir mağaza açmıştır.

1974 yılına gelindiğinde BOSTANCIOĞLU A.Ş. inşaat sektöründe de yatırım yapma kararı alarak yatırımlarını genişletmiş, İsntabul’un çeşitli bölgelerinde konutlar ve iş merkezleri inşa etmiştir.

1978 yılında Magirus Deutz Münibüs bayiliği alan BOSTANCIOĞLU A.Ş. 1980 yılına kadar bu bayiliği tek marka olarak işletmiş, 1980 yılında aynı çatı altında otomobil ticaretine de başlamıştır.

1994 yılına gelindiğinde İstanbul Maltepe’deki arsası üzerine Türkiye’nin ilk 4s Plazasını kuran BOSTANCIOĞLU A.Ş. aynı yerde halen NİSSAN Bayisi olarak faaliyet göstermektedir.Plazanın çalışması ile birlikte FON SİGORTA ve MERT OTO KİRALAMA firmalarıda devreye girmiştir.

2001 yılında BOSTANCIOĞLU A.Ş. AKARYAKIT A.Ş.’yi de kuran BOSTANCIOĞLU ailesi PO markası ile İstanbul Orhanlı’ da Sabancı Üniversitesi yanında Akaryakıt İstasyon İşletmeciliği faaliyetlerini sürdürmektedir.

2005 yılında yine kendi yaptığı plazada CITROEN bayiliği de alan BOSTANCIOĞLU A.Ş., yine aynı tesisinde profesyonel satış sonrası hizmetininde içinde olduğu Bostancıoğlu 2.el markasını hayata geçirmiştir. Bu işletmesinde de değerli dost ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları