Yeni Kadro Kuruyoruz..

  • 02.04.2021
  • 0 - 50
  • 726 Görüntüleme

İş Tanımı

Yeni Danışman Kadrosu Kuruyoruz,

- Oluşturacağımız yeni gayrimenkul danışmanı kadrosunda yer almak isteyebilecek tecrübeli/tecrübesiz emlak sektörü ilgilileri, sizlere sesleniyoruz!

- Kurmakta olduğumuz 16 kişilik kadromuzda yer alarak Bağdat Caddesi bölgesi ve Ataşehir bölgelerinde çalışmak isteyen profesyoneller ile ofisimizde bir araya gelerek sunduğumuz avantajlar hakkında bilgilendirme toplantıları yapmak istiyoruz.

Müstakbel Ortaklarımıza ücretsiz olarak sunacağımız avantajlar:

- 28 yıllık bölge uzmanlığı
- Ofi içi bire bir koçluk hizmeti
- Hazır portföy havuzu
- Otomatik konut ekspertiz programı
- 1000 adet ücretsiz kartvizit
- 5 adet ücretsiz afiş
- İlan portalları üyelik desteği
- Sosyal medya desteği

Verdiğimiz desteklerin sadece bir kısmını açıkladığımız yukarıdaki maddelere ek olarak, biz aslında size ne bir lokma balık veriyoruz ne de balık tutmayı öğretiyoruz, biz size “Kendi kendine balık tutabilen bir olta sahibi” olmanın yolunu gösteriyoruz.

Aranan Nitelikler

Kendi işinin sahibi olmak isteyen emlak franchise modeli ile çalışacak kadın-erkek, tecrübeli-tecrübesiz tüm girişimcileri arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

COLDWELL BANKER Gold
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
Büyükkaya Brokerlik LTD
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları