İş Tanımı

Görevi kapsamında bağlı yönetici tarafından iletilen tüm işlerin gereken dikkat, özen, tecrübe ve sorumluluk bilinci içinde yerine getirilmesi.
Yöneticinin gerekli organizasyonlarının sağlanması, raporların iletilmesi, randevu, toplantı, seyahat ve görüşmelerin organize edilmesi.
Telefon ve mail trafiğini yönetmek
Dosyalama, evrak takibi ve arşivleme işlemlerinin yapılması
Otel ve ulaşım organizasyonlarının yapılması,
Detaylara önem veren, çözüm odaklı ve sistemli çalışabilen,
Gelen ziyaretcilerin karşılanması ve ağırlanması yönünde gereken tüm hazırlıkları yapmak ve yönetmek
İlgili birimler ile iletişim ve koordinasyonun sağlanması,

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi bulunan
Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen
Ofis ekipman,araç ve gereçleri etkin olarak kullanmayı bilen
İnsan İlişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip
Planlama,organizasyon ve zaman yönetimi becerileri olan
Diksiyonu düzgün,

Özet Bilgiler

 • Yönetici Asistanı
 • Gıda
 • Sekretarya
 • Tam zamanlı
 • Uzman
 • Niğde Merkez İlhanlı Mahallesi, Niğde Organize Sanayi Bölgesi, Niğde Merkez/Niğde
  • Personel Servisi
 • 8.08.2023
 • 26.09.2023
 • 31.12.2023

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
10.03.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

CALMİO SÜT GIDA TARIM İNŞAAT VE ENERJİ SAN. TİC. A.Ş

 •  HAKKIMIZDA
45 yıllık ticari faaliyeti bulunan Kendirli Grup, Niğde ili Ovacık Kasaba'sından başlayarak profesyonel anlamda 1986 yılından itibaren,Akaryakıt, Hazır Beton, Lastik ve İnşaat sektöründe faaliyetlerini büyüterek devam ettirmektedir.   Kendirli Grup tarafından 2009 yılında kurulan Calmio Süt, toplamda 25.000 m2 alana sahip olup 11.000 m2'lik kapalı alanda üretim yapmaktadır. Günlük 400 Ton süt işleme kapasitesine sahip olan tesislerimizde, idari personelle birlikte 2019 yılı itibari ile yaklaşık 200 kişi istihdam edilmektedir.Sektöründe Lider Şirket olmayı hedefleyen ve Türkiye'nin en son teknolojiye sahip en hijyenik fabrikası olma özelliklerine sahip CALMİO Tesisleri: Laboratuvar, Süt alım, Dezenfektasyon, Ayrıştırma, Süt-Peynir-Ayran-Yoğurt yapım üniteleri, İklimlendirme Odaları, Soğuk hava depoları, Ön arıtma ve atık yönetimi ünitelerinden oluşmaktadır.
 •  VİZYONUMUZ
Sektöründe lider olmayı hedefleyen kurulduğumuz ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişmeyi temel ilke olarak benimsemektir.   Faaliyet gösterdiğimiz süt ürünleri sektöründe elde ettiğimiz başarıları ve tecrübeleri çok daha üst seviyelere taşımaktır.   Bölgesel firma olma hedefini gerçekleştiren Calmio Süt yeni hedefini "Ulusal Firma" olarak belirlemiştir. Bu hedefte büyüyen CALMİO markası ile hedefine hızla yaklaşmaktadır.
 • MİSYONUMUZ
Süt sektöründe, titiz ve disiplinli çalışma yapısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Herzaman "Daha İyisi" felsefesi ile çalışan Calmio Süt kalite ve yeniliklerin öncüsüdür.  Sunduğumuz sağlıklı hizmet ve ürünlerimiz sayesinde, tüketicilerimizin kalıcı olmasını sağlamak. Kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştirilere açık bir organizasyona sahip olmak.Tüketici odaklı çalışarak talep ve beklentileri tespit edip, hijyen ve sağlıklı ürünler üretmek.

 

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları