Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Veteriner Sağlık Teknikeri
GALERİ KRİSTAL
Antalya
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Misafir İlişkileri Elemanı

  • 11.02.2020
  • 100 - 200
  • 2273 Görüntüleme

İş Tanımı

Turizm & Otelcilik sektörünün lider markalarından  Kilit Hospitality Group bünyesinde bulunan Nirvana Mediterranean Excellence Otelimizde görev yapabilecek Misafir İlişkileri Elemanı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

* Benzer Pozisyonda En az 6 ay Otelcilik deneyimine sahip

* Tercihen Üniversite mezunu

* İngilizce-Rusça-Almanca  dillerinden en az birini ileri seviyede kullanabilen ( Tercihen ikinci bir dili de iyi derecede kullanabilen)

* MS OFFICE programlarını kullanabilen

* Temsil yeteneği , ikna yeteneği ,iyi diyalog kurabilme ,stres durumlarında ve karmaşık konularda çözüm üretme , insan ilişkilerinde başarılı , koordine yeteneği olan , detaycı bir göze sahip

* Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ROYAL WİNGS HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
CÖMERTOĞLU OTELCİLİK TİCARET A.Ş
Antalya
14.02.2020
Granada Luxury Hotel
Antalya, Antalya - Serik
Bugün
ROYAL WİNGS HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
ROYAL ADAM & EVE HOTEL
Antalya - Serik
Bugün
Antalya
Bugün
Ramada Resort Lara
Antalya
Son 1 Ay
CÖMERTOĞLU OTELCİLİK TİCARET A.Ş
Antalya
25.02.2020
CÖMERTOĞLU OTELCİLİK TİCARET A.Ş
Antalya
06.02.2020
DOĞA KOLEJİ
Türkiye
21.02.2020
BENZER TÜM İLANLAR

GALERİ KRİSTAL

Crystal Hotels

Crystal Hotels, 18 tesis ile sektörde hizmet veren Kilit Hospitality Group (KHG) bünyesinde yer alan bir markadır.

Antalya Belek Bölgesi’nde 6 (Crystal Family, Crystal Waterworld, Crystal Paraiso Verde, Crystal Boutique Beach, Crystal Waterworld Park ve Crystal Tat Beach),

Kemer Bölgesi’nde 3 (Crystal Flora Beach, Crystal De Luxe, Crystal Aura Beach),

Side Bölgesi’nde 4 (Crystal Palace Luxury, Crystal Sunrise Luxury, Crystal Sunset Luxury ve Crystal Admiral),

Bodrum’da (Crystal Green Bay) ve Kapadokya’da (Crystal Kaymaklı) ile 1'er adet olmak üzere toplam 15 tesis ile sektörde hizmet vermektedir.

2005 yılında sektöre adım atan Crystal Hotels, 14 yıllık tecrübesi ile şu an Türkiye’nin en büyük otel zinciri konumunda bulunuyor. Tümü 5 yıldızlı olan tesisler Çocuk, Aile, Doğa, Lüks, Eğlence, Kış gibi farklı konseptlerle hizmet vermektedir. Yaklaşık 20.000 yatak kapasitesi ve 7000 çalışanı ile sektörün en yüksek istihdam oranlarından birine sahiptir.

Her yıl konuklarının yaptığı yorumlar sonucunda birçok ödülle taçlanan tesislerimiz, her yeni sezonda taptaze yüzüyle konuklarını ağırlamaktadır.

“Misafir memnuniyeti” odaklı hizmet anlayışını, her yıl önceki yıldan bir adım daha öne taşımak adına, dinamik bir ekiple çalışan Crystal Hotels’in en büyük memnuniyeti, gülümseyerek uğurladığı konuklarıdır.

Sektörde, “dijital dönüşüme” öncü markalardan olan Grubumuz, hizmet ve yenilenme süreçlerini hızla tesislere uyarlamakta, personel eğitimleriyle de gelişmeye devam etmektedir.

Her zaman önceliğimiz, misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesinin en üst seviyede tutulmasıdır. Bu bağlamda, Grubumuza ait mobil site ve aplikasyonlarla teknolojideki vazgeçilmez yenilikleri yakından takip etmekte ve yeni nesil misafir portresine hitap edebilmek adına yatırım ve geliştirme çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Crystal Hotels olarak, tüm aktif platformlarımızda uyguladığımız bir takım taktiksel satışÂ  ve pazarlama çalışmaları ile sektörde farklılıklar ve yenilikler yaratmaya devam edeceğiz.

Grubumuza ait tesisler ve konseptlerle ilgili tüm bilgileri, Crystal Hotels Çağrı Merkezi üzerinden profesyonel “Tatil Asistanlarımıza” veya grubumuz adına yetkili iş ortaklarımıza danışarak keyifli bir tatil planlayabilirsini

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları