Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üretim Elemanı

Antalya
  • 10.10.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2921 Görüntüleme

İş Tanımı

  • kutu harf üretiminde  ve dijital baskı  bölümünde çalışacak operatörler alınacaktır
  • tecrübeli reklam söktöründe çalışmış kişiler tercih edilecektir.
  • başvurular şahsen yapılacaktır.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış tercihimizdir
  • Antalyada ikamet edenler tercih edilecektir

Aranan Nitelikler

işyerımızde uzun süreli çalışacak 
çalışma saatlerine özen gösteren  personeller alınacaktır

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

UĞUR OPTİK TUR VE TİC LTD STI
Antalya, Antalya Muratpaşa
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
08.11.2019
BENZER TÜM İLANLAR

OLUŞUM BASKI TEK.AŞ

Oluşum Dijital olarak 2012 yılında sadece birkaç eski model makine ancak yeni model imalat anlayışımız ile “Hergün Bir Adım İleriye” sloganı ile çıktığımız bu yolda, 2014 yılında hedeflerimiz doğrultusunda OLUŞUM BASKI TEKNOLOJİLERİ A.Ş. kurduk. Kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak, sektördeki açık noktaları da takip edip bu noktalara yatırım yaparak ilerliyoruz.

Günlük 6500 m² dijital baskının yanısıra, CNC kesim, kompozit derz açma , lazer kesim ve son teknoloji UV Baskı makinamız ile de müşterilerimize tam hizmet verirken, 24 saatte kargo ile de hızlı hizmetin tanımını şekillendirdik.

Her biri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu 1500 m² entegre baskı tesisine sahip olan firmamız, baskı öncesi grafik, baskı ve baskı sonrası kontrol işlemleriyle müşterilerine tam hizmet sunmaktadır.

 

Bu projenin amacı reklam sektöründeki çözüm ortaklarımızın makine maliyetlerine boğulmayıp bizim vesilemiz ile uygun maliyetli yani fason hizmet alabilmelerini sağlamak olduğu için ilk günden bu yana sadece reklam firmaları , reklam ajansları, matbaa sektörüne hizmet verirken, bu prensibimizden hiçbir zaman ödün vermedik.

Oluşum Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş  “koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile bir baskı tesisinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru adrestesiniz…

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları