Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

GRAFİK TASARIMCI - ANTALYA

Antalya
  • 02.01.2019
  • 100 - 200
  • 3306 Görüntüleme

İş Tanımı

Uzun yıllardır eğlence sektörünün tam merkezinde yer alan tecrübemizle kurumsallığa adım attığımız Ops!Co. şirketler grubunun bir markası olan Playkids'te güçlü pazarlama ekibimiz, kusursuz ithalat operasyon yönetimimiz, eğlence ve oyun arayışlarına getirdiğimiz farklı bakış açımız ile Türkiye'nin önde gelen Avm'lerinde hizmet sunuyoruz.

Aranan Nitelikler

ANTALYA - MURATPAŞA'DA bulunan ŞİRKET MERKEZ OFİSİMİZDE görevlendirilmek üzere,

* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
* Görsel Ve Grafik tasarım konusunda kendisini geliştirdiğine inanan,
* Sektörde kullanılan tüm programlara hakim ve yeniliklere açık,
* Şirketimize değer katabilecek, 
* Şirketimize ait Sosyal medya + Web hesaplarını takip edip aktif bir şekilde yönetebilecek, 
* Baskı ve matbaa işlerinde tecrübeli,
* Koordine çalışabilecek, iletişim gücü yüksek,
* SEYAHAT SIKINTISI OLMAYAN,
* Gelişecek geliştirecek,

GRAFİK TASARIMCI ARAMAKTAYIZ.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Amerikan Kültür
Antalya
16.07.2019
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
08.04.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Ops Company Entertainment Group

KURUMSALHomeKURUMSAL

Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun arayışlarına farklı bir bakış açısı getiren Ops!Co., sektöre giriş yaptığı ilk günden bu yana daima ilklerin üstlenicisi olmaktadır. Yenilikçi vizyonuyla dünya eğlence trendlerini yakından takip eden, güvenli oyun alanları yaratmak için alternatifler geliştirme yönünde hareket eden firma, tüm ithalatlarında kalite ve hijyen esaslarından asla taviz vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Faaliyetlerine başladığı ilk yıl, “şişme ve çok katlı oyun parkları”nın ithalatını gerçekleştirerek pek çok yerde bu oluşumların işletmeciliğini üstlenen Ops!Co., bugün 7’den 70’e herkesin en büyük eğlencelerinden biri olan oyun platformlarını ve oyuncaklarını Ops!Playkids markalarıyla Türkiye’nin hemen her noktasına yayılması yönünde büyük katkılar sağlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan bu oyun platformlarıyla eğlencenin çıtasını da oldukça yükseltmektedir.

Ops!Co, içinde bulunduğu eğlence sektöründe tecrübesi ve öngörülü bakış açısıyla hizmet sunarken, düzenlediği organizasyonlarla başta çocuklar olmak üzere herkesi bambaşka oyun ve eğlence alanlarıyla tanıştırmakta, yenilikleri takip ederek yeni kalmaya ve yapılmayanı yaprak öncü olmaya devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları