E-Ticaret Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.01.2020
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2739 Görüntüleme

İş Tanımı

Tara Şirketler Grubumuz bünyesinde olan ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren markamız için E-Ticaret uzmanı aranmaktadır.

E-ticaret yönetim panelini kullanacak, içerik yönetimi yapacak, sosyal medyayı takip edip yönetecek, e-ticaret sitesinin satış grafiğini arttıracak bilgi birikimine sahip deneyimli uzman aranmaktadır. 

 

Aranan Nitelikler

- Konusunda en az 3 yıl deneyimli,

- E-ticaret sitesine ürün görselleri yüklenmesi, fiyatlandırma ve satış işleminin tüm aşamalarının takip edilmesi,

- E-ticaret satışlarını arttırma konusunda deneyimli,

- E-ticaret satışlarının raporlamasını üst yönetime sunabilecek bilgiye sahip,

- Photoshop kullanabilen uzman aranmaktadır. 

 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ARPACIOĞLU GIDA ITRİYAT SANAYİ ve ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Aksan Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
TEKZEN TİCARET VE YATIRIM AŞ
İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane
Bugün
DOĞAN EGMONT YAYINCILIK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Mystic Bilgisayar ve Elektronik LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

TARA ENTERPRISE

Her türlü yeraltı ve yerüstü elektrik, elektronik tesisleri ve tesisatları çektirmek, santral, trafo, transformatör, transmisyon cihazları, televizyon sinyali, yayın kodlama, her türlü kod çözücü cihazları, alet, teçhizat, makine, malzeme, yardımcı malzeme, aksesuar, teferruat ve aksamlarının imal ettirilmesi, ithali, ihracı, toptan ve perakende dahili ticaretini yapmak. Şirket konusunun tahhakkuku için her türlü gayrimenkul menkul malları ve taşıtları müstakilen veya hisseli gayrimen kulleri satın alabilir ve satabilir kiralar veya kiraya vere bilir gayrimenkulleri üzerine şirketin leyh ve aleyhine ve üçüncü şahıslar lehine dilediği şartlarla her türlü ipotek ver rehin tesis edebilir leyhin ve aleyhindeki ipotekleri ve rehni kısmen veya tamamen kaldırabilir tebdil veya tecdit edebilir ayrıca leyh ve aleyhine her türlü ayni haklar tesis edebilir ve kaldırabilir şirket gayrimenkulleri üzerine kat irtfakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir veya bunları fesedip kaldırabilir satış vaadinde bulunabilir yapılan satış vaadi sözleşmelerini tebdil tecdit ve fes edebilir satış vaadi sözleşmelerini tapu siciline şerh ettirebilir ve şerhleri kaldırabilir şirket hak ve alackalrını tahsili ve teminatı için üçüncü şahıslardan ayni ve şahsi her türlü teminat alabilir vey verebilir tüzel kişi olarak gerçek ve tüzel kişilere kefalet verebilir kefil olabilir aval verebilir ve benzeri taahhütler altına girebilir ve 2. 4. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları