Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Grup Satış Yetkilisi
The Marmara Otelleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Garson Yardımcısı ( Part-time)
The Marmara Otelleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Garson / Garson Yardımcısı
The Marmara Otelleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Room Service Garson / Garson Yardımcısı
The Marmara Otelleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Santral Operatörü
The Marmara Otelleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Housekeeping Supervisor

  • 30.09.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1100 Görüntüleme

İş Tanımı

1978 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, toplam 5 oteli – The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya, The Marmara Bodrum ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor.  Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor.  Yenilik ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor.

Biz The Marmaralılar; düşünceli, nazik, aydınlatıcıyız. Bu yüzden misafirlerimizin, neyi, ne zaman, hangi şekilde isteyebileceğini tüm detaylarıyla düşünürüz.  Deneyimli, kültürlü ve espriliyiz. Coşkulu, pozitifiz.  Ne şekilde olursa olsun, bizimle yolu kesişen herkes kültüre olan bağlılığımıza ve yaşamdan aldığımız hazza ortak olur. Yetenekli, kendinden emin ve yeniliklere açığız.  Misafirperver, davetkârız. İlişkilerimizde sıcakkanlı, daima uyumu yakalamak için düşünen ve sosyal yaşamı yönlendiren tarafız. Bilgilendirici, büyüleyici ve farklıyız.

Aranan Nitelikler

The Marmara Ailesi’ne katılmak ve  “Ben de The Marmaralıyım” demek istiyorsanız, Üniversite mezunu ve  tercihen turizm alanında eğitim aldıysanız, benzer pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahipseniz, İyi derecede İngilizce biliyorsanız, Misafir memnuniyeti odaklı, bütçe mantığına hakim, analitikseniz ,"Hijyen, temizlik benim işim” diyorsanız,  işinizde titizseniz ve titizliğin işiniz olmasını istiyorsanız,  The Marmara Bodrum Otelimiz için  sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HAPIMAG SEA GARDEN RESORT BODRUM
Muğla Bodrum
Son 1 Ay
MANDARIN ORIENTAL BODRUM
Muğla Bodrum
Dün
Arts Hotel Bodrum Yalıkavak
Muğla Bodrum
Son 1 Hafta
HAPIMAG SEA GARDEN RESORT BODRUM
Muğla Bodrum
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

The Marmara Otelleri

THE MARMARA HOTELS

 

Avrupa tarzını Türk misafirperverliğiyle birleştiren The Marmara Hotels and Residences, küçük ve hip otellerden büyük ve gösterişli otellere kadar çeşitlilik gösteren bir yelpazede hizmet veriyor. Grubun bünyesinde toplam 10 tesis bulunmaktadır. İstanbul’da şehir merkezinde bulunan 377 odalı The Marmara İstanbul, eski İstanbul’da konaklamak isteyenler için 203 odalı The Marmara Pera, iş dünyasına hizmet vermeyi amaçlayan ve yakında açılacak olan The Marmara Şişli, uzun süreli konaklamalarda ise Anadolu yakasında The Marmara Residences seçeneği farklı taleplerle gelen geniş müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Ayrıca, The Marmara Antalya, dünyanın ilk ve tek dönen oteli olarak Antalya’da 232 oda kapasitesiyle şehir otelciliğinde hizmet verirken, 96 oda kapasitesi ile The Marmara Bodrum dinlenmek, ancak bunu lüks ve ayrıcalıklı bir tesiste gerçekleştirmek isteyen müşterilere hitap etmektedir. New York’ un en lüks bölgelerinden Upper East Side’da bulunan The Marmara Manhattan ise, hem otel hem rezidans olarak misafirlerine evinden uzaktayken evi kadar rahat edebileceği konforlu bir ortam sunmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları