Genel Başvuru

  • 05.12.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2065 Görüntüleme

İş Tanımı

Bu bir Genel Başvuru ilanı olup, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.

Başvuru yapan adaylar veritabanında saklı tutulacak olup; niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

Tercihen en az Lise mezunu,
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NIPPON HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Bugün
Point Hotel Taksim
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Bugün
ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HT HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
NİŞANTAŞI HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Son 1 Ay
Çınar Koleji
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası
27.12.2019
GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
27.12.2019
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.
04.10.2019
Finans Invest / Finans Yatırım Menkul Değerler AŞ.
Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana
11.12.2015
QNB Finansbank
11.12.2015
BENZER TÜM İLANLAR

TİTİZ PLASTİK

Kuruluşunu 1984 yılında gerçekleştirdiğimiz Titiz Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır.Kurucularının uzun yıllar Üretim ve Pazarlamadan edindikleri tecrübe doğrultusunda Müşterilerine Türkiye Geneli Dağıtım hizmeti,Depolama Hizmeti,şehir içi taşımacılık Hizmeti,ve Özel dağıtımlar kapsamında tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarını çözmeyi hedefleyerek ilk günki heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe sistemine personel kadrosuna ve araç filosuna yaptğı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir

Titiz Plastik, Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş,bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir.Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahütlerini  zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir.

Ürettiği ürünlerdeki kalite ve ticari prensipleri sayesinde Türkiye'de hemen hemen her eve girmeyi başaran Titiz Plastik, son yıllarda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmeye başladı. İngiltere, Hollanda, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin yanısıra Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ülkelerine de önemli miktarda ihracat yapan Titiz Plastik, uluslararası pazarda da aranan bir marka haline gelmiştir.

Kalıp aşamasından ürünün ambalajına, depolanmasından teslimatına kadar tüm aşamalarda hassasiyetle hareket eden Titiz Plastik, sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor...

Titiz Plastik, Türk ekonomisne katkıda bulunan çalışanlarıyla ülkemizde ilklere  şirketlerden biri olarak hizmet ağını her geçen gün genişleterek sağlam adımlarla ilerleyen ve ülkesine hizmet veren bir firma olarak yoluna devam edecektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları