Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Tahsilat ve Sevkiyat Sorumlusu

 • 05.08.2019
 • 100 - 200
 • 2327 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel tartım sistemleri üretiminde lider kuruluş olan şirketimizin Esenyurt bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "TAHSİLAT ve SEVKİYAT SORUMLUSU" aranmaktadır.

İşin Tanımı

 • İlgili tüm birimler ile koordineli bir şekilde çalışarak ürünlerin sipariş, tahsilat, üretim, sevkiyat ve kurulum sürçelerini yakından takip etmek,
 • Tahsilat vadelerine uygun olarak telefon ve e-posta yolu ile müşteriler ile iletişim kurmak,
 • Vadesi geçen müşteri bakiyelerinin takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak,
 • Günlük, haftalık ve aylık tahsilat raporları hazırlamak ve ilgili birimlere iletmek,
 • Yasal takip gereken hesapları belirleyerek ilgili departmana aktarmak,
 • Üretim departmanından alınan raporlara göre üretimi tamamlanan ürünlerin sevkiyat planını yapmak ve bu plan çerçevesinde ilgili bölümlerle koordineli bir şekilde sevkiyatlarını organize etmek,
 • Sevkiyatı tamamlanan ürün bilgilerini ilgili departmanlara raporlamak.

Aranan Nitelikler

 • Borçlu aramaları ve telefonda tahsilat konusunda tecrübeli,
 • Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe'yi akıcı ve doğru konuşabilen, sözlü iletişim becerileri gelişmiş, motivasyonu yüksek,
 • Planlama yeteneği güçlü, verdiği işi takip eden ve sorgulayabilen,
 • Dikkat ve sistemli çalışma düzenine sahip, sonuç odaklı,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Sorumluluk alabilen, uyumlu ve iş disiplinine sahip,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Ms office programlarını kullanabilen, raporlama yapabilen,
 • Tercihen ingilizce bilen 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
İSTANBUL OLUKLU MUKAVVA SAN TİC A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ECE FERMUAR
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
Frigo Soğutma
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Hafta
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Frigoblock Soğutma Sistemleri ve Ticaret Anonim Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
erenko ambalaj san.tic.ltd.şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
WALL212 DUVAR KAĞIDI ÜRETİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FEREKS DERİ VE PLASTİK MAM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SAMSON ÖLÇÜ VE OTOMATİK KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

TUNAYLAR BASKÜL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Türkiye'nin en eski tartı aleti üreticilerinden biri olan Tunaylar 1936 yılında kurularak mekanik baskül ve taşıt kantarları imalatı ile faaliyetlerine başlamış, 1980'li yıllarda elektronik tartım sistemleri üzerine yoğunlaşarak ülkemizde ilk elektronik taşıt kantarının imalatçısı olmuştur. Günümüzde taşıt kantarı sektöründe ülkemizin lider firmasıdır.

Firmamızın başlıca faaliyet alanını endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteği oluşturmaktadır. Bu çerçevede elektronik taşıt, vagon, sabit ve portatif aks kantarları; platform, monoray, transpalet, dolum baskülleri; tank, silo, bunker tartımı ve ağırlık kontrollü dolum ve dozajlama sisitemleri; tartı ve tartım göstergeleri ve aksesuarlarının üretiminin yanında, bant, silo, vinç kantarları; kütle, kütle setleri, yük hücreleri satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda baskül ve tartım sistemleri tasarlanarak üretimi yapılmaktadır.

Tunaylar ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, 2014/31 EU Tip Onayı, CE, Metrolojik CE, OIML ve GOST gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikaları ile müşteri beklentilerine en yüksek kalitede cevap vermektedir. Üretim ve satışını yapmış olduğumuz tartı aletleri ve diğer enstrümanların tamamı kendi alanları ile ilgili standartlarda uygunluk belgelerine sahiptir.

Firmamız bugün itibariyle Esenyurt'da yer alan 7.000 m2 imalat tesisinde uzman ve eğitimli personeli, ülke geneline yayılmış donanımlı servis ağı ve dünya çapında tanınmış çözüm ortaklıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alışveriş, üretim ve sağlık başta olmak üzere hayatımızın her alanında kullandığımız tartı aletlerinin dürüst ve güvenilir bir yaşam içindeki olmazsa olmaz yerinin ve öneminin bilincinde olan firmamız sunduğu ürünleri teknolojideki son ilerlemeleri takip ederek devamlı geliştirmektedir.

Türkiye pazarında lider konumunu muhafaza eden firmamız yurtdışında da pek çok ülkeye hizmet vermekte ve ihracat oranını her geçen gün arttırmaktadır. Hedefimiz, müşterilerinin ve çalışanlarının gurur kaynağı olan şirketimizi her geçen gün daha ileriye taşımak ve sektöründe sürekli lider konumda kalmasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ileri teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi anahtar kavramlar sürekli ön planda tutulmaktadır. 

"Tunaylar" markası bugün kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları