Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Matematik Öğretmeni

Kocaeli İzmit, Kocaeli
  • 20.11.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1012 Görüntüleme

İş Tanımı

Okulumuz bünyesinde ek sınıfların açılması sebebi ile görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır. Fotoğrafsız CV ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun
- En az 2 yıl iş deneyimine sahip
- Takım çalışmasına uyumlu
- Yeni nesil soru tarzları konusunda deneyimli
- Güncel müfredatlara hakim

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Kocaeli Karamürsel, Kocaeli
Son 1 Hafta
Kocaeli
Son 1 Hafta
KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Kocaeli
Son 1 Hafta
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
Kocaeli Gebze, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Uğur Okulları
Tekirdağ Çorlu, Muğla Marmaris, Kayseri, Konya, Nevşehir, Tunceli, Kocaeli, Samsun, Ordu, Tokat, Mersin(İçel), Şanlıurfa, Diyarbakır, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Balıkesir, Gaziantep, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
Son 1 Ay
İZMİT SINAV KURS
Kocaeli
07.12.2019
Kocaeli
22.07.2019
MALTEPE VİP FEN BİLİMLERİ KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe, Kocaeli Çayırova, Kocaeli
Dün
MALTEPE VİP FEN BİLİMLERİ KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe, Kocaeli Çayırova, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

YAHYA KAPTAN KOLEJİ

80 kuşağı öğrencilerinin çoğu o dönemlerde öğretmenlerine soru sormaktan çekinir yada korkarlardı. O dönemin öğrencileri artık birer veli oldular ve çocuklarını kendilerinin aksine  Özgüven sahibi bireyler olarak yetiştirmek için çaba gösterdiler. Fakat bu velilerin bir çoğu Özgüven ve Şımarıklık arasındaki ince çizgiyi fark edemediler. Netice itibari ile Şımarık bir neslinde oluşmasının önü açılmış oldu. Bizler tam da bu noktada her iki yaklaşımdaki yanlışları ortaya koyarak hem Özgüven sahibi hem de Şımarık olmayan nesillerin yetişmesine hizmet sağlamak amacı ile Yahya Kaptan Koleji’ni kurduk.

 

Yahya Kaptan Koleji sadece bir okul olarak değil bir duruş ve felsefe olarak inşa edilmiştir. Öğrenci ve öğretmenlerini merkeze alan Yahya Kaptan Koleji’nde öğrencilerimizi Dünya Vatandaşı olarak yetiştirmekteyiz. Eğitim sistemini tüm dünya ile entegre olarak dizayn ederek hayata hazır bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

 

Bizler Yahya Kaptan Koleji’nde geleceğimizi emanet edeceğimiz duyarlı ve mutlu bireyler yetiştireceğiz.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile başlayıp 10 yılı aşkın süredir Etüt Eğitimleri ve Dil Kurslarımızla devam ettirdiğimiz eğitim öğretim sürecimizde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizle Yahya Kaptan Koleji’ni kurmaktan onur duymaktayız. Bu sürece katkı sağlayan tüm öğrenci öğretmen ve velilerimize sonsuz tesekkur ederiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları