Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Office Manager in Travel Agency

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 7.07.2015
  • 50 - 100

İş Tanımı

FLY FLY TRAVEL was founded in 2009, and in a short time it became one of the regional leaders in airplane tickets' sales. While the company specializes in airplane tickets, the company also sells travel arrangements as well as cruises. The company is rapidly expanding, which can be seen in the ever-growing number of offices.

Office Manager in Travel Agency - Istanbul

Job description:

  • Business management
  • Market Development
  • Financial Management
  • Human Resources Management
  • Customer Care
  • Marketing Management
  • Selling Airplane Tickets
  • Selling Holidays and Travel Insurance

 Requirements:

  • English: proficient
  • Turkish: full business proficiency or native
  • Serbian: full business proficiency or native
  • Two years of experience in tourism
  • University or college degree
  • Galileo or Amadeus system proficiency
  • SERBIAN LANGUAGE PROFICIENCY IS OBLIGATORY

Abbilities:

  • Organizational abilities
  • Sales management
  • Multitasking
  • Self-initiative and independence

If you are interested, please apply with your resume (CV) with a photo until 05.09.2015.Only shortlisted candidates will be contacted.

Aranan Nitelikler

Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom  avio karata i jedna je od vodecih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom trzištu. Kompanija postoji od 2009.godine, a nakon proboja na trzištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel pocinje da prodaje krstarenja i turisticke aranzmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrzivo raste, što se vidi po sve vecem broju poslovnica.

Menadzer poslovnice u Istanbulu

Opis posla:

  • Rukovodenje poslovanjem poslovnice
  • Vodenje kompletne dokumentacije, izveštavanje
  • Razvijanje trzišta
  • Upravljanje finansijama
  • Upravljanje ljudskim resursima
  • Rešavanje reklamacija kupaca, pracenje potreba i kupovnih navika potrošaca
  • Predlozi i rešenja za poboljšanje poslovanja
  • Organizovanje marketinških aktivnosti

Uslovi:

  • Viši nivo znanja engleskog jezika
  • Viši nivo znanja turskog jezika
  • Obavezno znanje srpskog jezika
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva u turizmu
  • Viša ili visoka strucna sprema
  • Viši nivo znanja rada na racunaru (MS Windows i MS Office paket)
  • Obavezno znanje rada u Galileo ili Amadeus sistemu

Sposobnosti:

  • Organizacione sposobnosti i rukovodenje prodajom
  • Koordinacija u izvršavanju velikog broja poslova
  • Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
  • Veštine iz oblasti rukovodenja i organizacije posla

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuzenje
  • Profesionali razvoj i rad u firmi u usponu

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do 05.09.2015. Samo kandidati koji udu u uzi izbor ce biti kontaktirani. Kompanija ce u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o licnosti obradivati podatke kandidata u postupku selekcije.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

INVENTIST SPOR EĞİTİM TURİZM İŞLETMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
20.03.2024
BAŞVUR
Akgel Gayrimenkul Yatırım ve İnş. San. Tic. Ltd Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
6.03.2024
BAŞVUR
MASTERTURK FRANCHİSİNG GAYRİMENKUL SATIŞ VE PAZ. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
COLDWELL BANKER METAŞ GAYRİMENKUL
Dün
COLDWELL BANKER ALESTA GAYRİMENKUL
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
Dün
Dün
ŞECE DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Fly Fly Travel

Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom avio karata i jedna je od vodecih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom trzištu. Kompanija postoji od 2009.godine, a nakon proboja na trzištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel pocinje da prodaje krstarenja i turisticke aranzmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrzivo raste, što se vidi po sve vecem broju poslovnica.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları