FİLTRELE

Anahtar Kelime

Aradığın mesleği seçerek daha uygun ilanlara ulaşabilirsin.

Meslek Seçimi

Daha Fazla
Şehir seçerek daha doğru ilanlara ulaşabilirsin.

Konum

Daha Fazla

Kategori

Daha Fazla

Firma Sektörü

Daha Fazla

Maaş

İlan Tarihi

Pozisyon Seviyesi

Daha Fazla

Çalışma Şekli

Çalışma Yeri

 • Çalışma Yerinin Tipi
 • Çalışma Yerinin Özellikleri
Daha Fazla

Deneyim

Ülke

Görüntüleme Seçenekleri

Sıralama Seçenekleri

En uygun ilanlara ulaşabilmen için

Soldaki menüden Hızlı Arama ve Konum filtresini kullanabilirsin
Seçili Filtreler
 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • İlçe :
 • Ülke :
 • İlan Tarihi :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Askerlik Durumu :
 • Maaş Bilgisi :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Pozisyon seviyesi :
 • Çalışma Şekli :
 • Çalışma Yeri :
 • Çalışma Yeri Özellikleri :
 • Görüntüleme seçenekleri :
 • + Filtre daha
SPONSORLU
Meydancı
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
SPONSORLU
Kat Şefi
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Bugün
GRAND MAKEL HOTEL TOPKAPI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GRAND MAKEL HOTEL TOPKAPI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SPONSORLU
BARİSTA
DENİZLİ GIDA VE TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Dün
Güzelpınar Doğal Kaynak Suyu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
ERMİŞ RAF SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
CESA YAPI MOBİLYA İNŞAAT TAAHHÜT VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Dün
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Dün
ADAŞ GİYİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
SPONSORLU
KAYNAK USTASI
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DERMAN VE MAKSİMA GRUP TEKS.SAN.VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
SPONSORLU
Resepsiyonist
Ermus Turizm AŞ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
PROTEK VIP GÜVENLİKVE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
PROTEK VIP GÜVENLİKVE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ERMİŞ RAF SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Filtreleme yaparak diğer ilanlara erişebilirsiniz.

Tarih boyunca çeşitli medeniyetler açısından hem jeopolitik konumu hem de güzellikleri ile öneme sahip olan İstanbul, yaşanılacak şehirler arasında önde gelmesi ile ülkemizde de her sektörün ana şehri haline gelmiştir. Asya ve Avrupa kıtasını bağlaması, ulaşım ağı, teknoloji, sanayi, otomotiv, sağlık ve hizmet gibi önde gelen sektörlerin yanı sıra diğer tüm sektörlerde de geniş iş olanaklarına sahiptir.

Sanatın şehri olarak da bilinen İstanbul, aktif sosyal yaşam olanakları ile sanatçıların ilham alan yönünü beslemiştir. Adına şiirler yazılan şehirde tiyatro, resim, müzik, heykel gibi önemli sanat dallarının eğitimleri ve çalışmaları sıklıkla yapılmaktadır. Özellikle Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin yer alması İstanbul’u sanat açısından zengin bir şehir haline getirmiştir. Her yıl sürekli olarak düzenlenen sergiler, müzikaller ve oyunlar ile sanatçılar için önemli bir şehirdir.

İstanbul’da 50’den fazla üniversite bulunmaktadır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen öğrenciler artık birer çalışan adayıdır ve geniş iş olanaklarının bulunduğu İstanbul’da çalışmak için, hali hazırda burada yaşamaları fırsat olmaktadır. Diğer yandan farklı şehirlerde ikamet eden yeni mezunlar ise İstanbul’da yer alan firmaların iş ilanlarına internet üzerinden başvuru yaparak farklı sektörlerde ve pozisyonlarda iş imkanlarına ulaşabilmektedirler.

İstanbul İş İmkanları

Kıtaları buluşturduğu gibi her sektörü de birbiri ile buluşturan, sayısız iş imkanlarına sahip olan İstanbul; özellikle son yıllarda dijital pazarlama, teknoloji, hizmet, yazılım, yabancı dil eğitimi gibi sektörlerdeki iş imkanları ile ön plana çıkıyor.

Yabancı şirketlerin Türkiye yatırımlarını İstanbul’da gerçekleştirmeleri, istanbul ofislerinde iş fırsatları sunmalarına imkan veriyor. Tüm dünyadan iş insanlarının gözde şehri olan İstanbul, böylelikle nitelikli çalışanları bünyesinde barındırıyor, çalışanlara kendilerini uluslararası geliştirme imkanı veriyor.

2020 yılında dünya genelinde yaşanılan Pandemi Dönemi ile tüm sektörlerin dijitale olan ilgisi arttı. Dijital ihtiyaçların artması; yeni kurulan ve mevcutta bulunan dijital pazarlama, medya, reklamcılık şirketlerinin yeni istihdam imkanlarını birlikte getiriyor. İstanbul’da dijital sektörün yüksek potansiyele sahip olması, bu alanda çalışmak isteyenler için iş fırsatı sağlıyor.

Önemli iki havaalanı ile havacılık sektörünün de aktif bulunduğu İstanbul’da; mühendisler, yazılım uzmanları, yer hizmetleri, pilotlar, kabin görevlileri oldukça fazla istihdam ediliyor. Özel sivil havacılık şirketleri de yine İstanbul merkezli olarak çalışanlara geniş iş imkanları sunuyorlar.

İstanbul’da finans sektörü de iş arayanlar için çeşitli iş imkanları barındırıyor. İstanbul iş ilanları arasında öne çıkan finans ilanları, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları ve ekonomi bölümlerinden mezun olanların yanı sıra yazılım, bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerden mezun olanların da çalışan kriterleri arasında yer aldığı iş ilanlarıdır. Aynı zamanda müşteri temsilcileri, banka ürünlerinin satışları için satış temsilcileri de finans iş ilanları arasında yer alıyor. Finans sektörünün İstanbul’da geniş yer tutmasının nedenlerinden biri de bankaların genel müdürlüklerinin İstanbul’da bulunmasıdır. 2021 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programında’da İstanbul Finans ve Teknoloji Üssü kurulması için çalışmalara yer verileceğinden bahsedilmesi üzerine, İstanbul finans iş imkanlarının daha da artacağı öngörülüyor.

Sağlık sektöründe başarılı çalışmaları barındıran İstanbul, sağlık turizmi açısından ülkemizin en önemli şehirleri arasında yer alıyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı turistlerini sağlık çalışmaları, operasyonlar, estetik ameliyatlar için misafir eden İstanbul özellikle estetik cerrahi alanında hizmet veren hastanelerinde doktorlar, hemşireler, sağlık personelleri için iş imkanları sunuyor. Sağlık turizminde turistlerin konaklama ihtiyaçları için turizm sektörü çalışanlarına iş imkanlarını, sosyal ihtiyaçları için ise turist rehberleri iş fırsatlarını beraberinde getiriyor.

Bilişim Sektörü İş İlanları

Yaygın ağ ve internet kullanımı, dijital çağa hızla geçiş bilişim sektörüne önemi artırdı. Bilişim sistemlerine artan talep, İstanbul’da yer alan bilişim şirketlerine ek olarak yeni kurulan bilişim sektörü firmalarını da beraberinde getiriyor. İstanbul’da 20 binden fazla bilişim şirketinin bulunması da mühendisler, proje yöneticileri, yazılım uzmanları için doğrudan iş imkanları sunuyor.

Dünyanın teknoloji devlerinin de İstanbul merkezlerini açmaları ile gün geçtikçe İstanbul’da Silikon Vadisi kuruluyor. Güncel bilişim iş ilanları sayısındaki artış ile İstanbul bilişim sektörüne iş göçü alıyor.


Hizmet Sektörü İş İlanları

Hem iş hem eğlence... İstanbul’a gelen çalışanlardan ne çok duyarız bu cümleyi. Etkinlik ve sanat alanında 7/24 aktif hayat sunan İstanbul, hizmet sektörü için de 7/24 iş imkanı sunuyor. Etkinlikler, konserler, tiyatrolar, eğlence mekanları süre tanımaksızın hizmet vermeye devam ederken barista, garson, aşçı, servis elemanları, kuryeler için iş fırsatları sunuyor. Özellikle yoğun hayatın arasında kafe ve restoranlara ihtiyaç artarken; hizmet sektörünün de istihdam ihtiyacı ve iş imkanları artıyor.

Bilişim sektörünün hizmet sektörüne katkısı sayesinde dijitalleşen hizmet firmaları da pilot bölge olarak İstanbul’da hizmet veriyor ve sonrasında tüm Türkiye’ye açılıyorlar. Ulaşım, yemek, market gibi hizmet alanlarının dijitalleşmesi de İstanbul’da dijital hizmet sektörüne dair iş imkanlarına olanak sağlıyor.