FİLTRELE

Anahtar Kelime

Aradığın mesleği seçerek daha uygun ilanlara ulaşabilirsin.

Meslek Seçimi

Daha Fazla
Şehir seçerek daha doğru ilanlara ulaşabilirsin.

Konum

Daha Fazla

Kategori

Daha Fazla

Firma Sektörü

Daha Fazla

Maaş

İlan Tarihi

Pozisyon Seviyesi

Daha Fazla

Çalışma Şekli

Çalışma Yeri

 • Çalışma Yerinin Tipi
 • Çalışma Yerinin Özellikleri
Daha Fazla

Deneyim

Ülke

Görüntüleme Seçenekleri

Sıralama Seçenekleri

En uygun ilanlara ulaşabilmen için

Soldaki menüden Hızlı Arama ve Konum filtresini kullanabilirsin
Seçili Filtreler
 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • İlçe :
 • Ülke :
 • İlan Tarihi :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Askerlik Durumu :
 • Maaş Bilgisi :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Pozisyon seviyesi :
 • Çalışma Şekli :
 • Çalışma Yeri :
 • Çalışma Yeri Özellikleri :
 • Görüntüleme seçenekleri :
 • + Filtre daha
Türkiye
Bugün
Turkcell Global Bilgi
Türkiye
Bugün
Turkcell Global Bilgi
İzmir - Bornova
Son 1 Hafta
SPONSORLU
GARSON
BIGCHEFS
İzmir, İstanbul Avrupa Yakası...
Son 1 Ay
SPONSORLU
Cankurtaran
AFYTOS HOTELS
İzmir, Balıkesir...
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
İzmir - Narlıdere
Son 1 Ay
Karşıyaka Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Bugün
İzmir
Bugün
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir
Bugün
İzmir - Buca
Bugün
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İzmir - Çeşme
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir
Bugün
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir - Karşıyaka
Bugün
İzmir - Bayraklı
Bugün
İzmir
Bugün
İzmir - Buca
Bugün
İzmir - Karabağlar
Bugün
İzmir - Bayraklı
Bugün
İzmir - Konak
Bugün
RADISSON BLU RESORT & SPA, ÇEŞME
İzmir - Çeşme
Bugün
İzmir - Gaziemir
Bugün
Filtreleme yaparak diğer ilanlara erişebilirsiniz.

Ege’nin incisi İzmir, 4.5 milyona yakın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biridir. Denizi, plajları, antik kentleri, yat ve gemilerle dolu limanları ile İzmir, geçmişten günümüze önemli bir şehir haline gelmiştir. Sahip olduğu olanaklarıyla İzmir, iş arayan adaylar için büyük ölçüde istihdam sağlamaktadır. Bu da nüfusunun her geçen yıl artmasına yol açmıştır. Ayrıca İzmir sahip olduğu prestijli üniversiteleri ile (Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi) oldukça fazla öğrenci nüfusuna sahiptir. Bu özelliği, İzmir iş ilanlarını deneyimli veya deneyimsiz, staj vb. olarak çeşitlendiriyor. UNESCO tarafından 2015 yılında Dünya Mirası olarak kabul edilen, Antik Çağ döneminde Roma İmparatorluğunun en büyük kenti olan Efes’e ev sahipliği yapan İzmir, turizm açısından da önemli bir şehirdir. İzmir; Artemis Tapınağı, Celculus Kütüphanesi gibi anıtsal yapıları ile yurtdışından ve yurtiçinden turistlerin sıkça ziyaret ettiği bir şehirdir. Plajları ve körfezleri ile de yaz tatilleri için sıkça tercih edilen İzmir’de turizm ve otelcilik sektöründe iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Türkiye’nin en büyük limanlarından ikisine(Aliağa Limanı ve İzmir Limanı) sahip olan İzmir, ayrıca kendine yeterli enerji üretebilen bir şehirdir. Şehrin ekonomisine katkı sağlayan ve iş imkanı yaratan limanları ve enerji santralleri ile İzmir iş ilanlarına Yenibiris.com sitemizden ulaşabilirsin.

İzmir'de İş Fırsatları

Aliağa Limanı ve İzmir Limanı sayesinde lojistik ve taşımacılık sektöründe İzmir’de iş fırsatları yakalamak oldukça mümkündür. Eğitimin yüksek oranda önem gördüğü İzmir’de, eğitim iş ilanları da öncü sektörlerden biridir. Önemli antik kenti, yapıları, kiliseleri ile Çeşme, Alaçatı, Urla gibi ilçeleriyle İzmir’de iş fırsatları turizm-otelcilik sektöründe de yoğunlaşıyor. Hemen hemen Türkiye’nin tüm illerinde iş fırsatlarının yoğunlukta olduğu satış ve pazarlama sektöründe iş ilanları İzmir’de görmek mümkündür. İzmir’de dikkat çeken diğer sektörler de hizmet, bilişim, elektrik-elektronik, gıda şeklinde sıralanıyor. İzmir özellikle şoför, güvenlik elemanı, muhasebeci gibi pozisyonlarda önemli sayıda iş fırsatlarına sahiptir. Mali işler, finans, AR-GE, gayrimenkul danışmanlığı, güvenlik hizmetler, satış-hizmet sonrası destek de departman bazında İzmir’de iş fırsatları yaratan önemli departmanlardır.

İzmir Şoför İş İlanları

İzmir şoför iş ilanlarında makam şoförü, tır şoförü, özel şoför, tanker şoförü gibi çeşitli departmanlarda pozisyonlara ulaşabilmek mümkündür. İzmir şoför iş ilanları deneyimli veya deneyimsiz olarak yayınlanmaktadır. Yenibiris.com sitemizde sana uygun İzmir şoför iş ilanlarına göz atabilir, Cv’n ile başvurabilirsin.

İzmir Güvenlik İş İlanları

Güvenlik hizmetleri, İzmir iş ilanlarında en çok göze çarpan departmanlardan biridir. İzmir güvenlik iş ilanları yılın her döneminde dikkat çeker. Kariyerine güvenlik hizmetleri alanında devam etmek istiyorsan İzmir güvenlik iş ilanları ile buna kolayca ulaşabilirsin.

İzmir Muhasebe İş İlanları

İzmir iş ilanlarında fazlaca görebileceğimiz finans ve mali işler departmanında en çok aranan pozisyonlardan biri muhasebe elemanıdır. Muhasebenin yanında ayrıca ön muhasebe pozisyonuna rastlamak da mümkündür. İzmir muhasebe iş ilanları ile kariyerinde finans ve mali işler alanında ilerleyebilirsin.

İzmir'de Popüler İş Aramaları

İzmir’de popüler iş aramaları turizm sektöründe ağırlık göstermektedir. Mart ayından sonra turizm alanında iş ilanlarında artışlar görülmektedir. Her daim revaçta olan satış-pazarlama, mali işler, lojistik-taşımacılık sektörü de her dönem İzmir’de popüler iş aramalarından olmuştur.