Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnsan Kaynakları Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 15.11.2019
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 9766 Görüntüleme

İş Tanımı

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press'in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992'den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.

Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.

Aranan Nitelikler

İş Tanımı
.İnsan Kaynakları ve İdari İşler politika ve stratejilerinin belirlenmesi,
.İş Analizleri, İş Gücü Kadro Planlama, kariyer planlama,
.İşe Alma ve Görevlendirme, Performans Değerlendirme, Eğitim ve Geliştirme, İletişim Yönetimi, Motivasyon Yönetimi ve   ücretlendirme  süreçlerinin yürütülüp yönetilmesi
.Aylık puantaj takibinin yapılması,Yıllık izin planlamalarının oluşturulması ve takibinin sağlanması,Maaş ödeme süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Norm kadro analizlerinin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesi,Çalışma hayatını düzenleyen yasa ve mevzuatların takibini yapmak, yeni düzenlemeler ve değişiklikler hakkında yönetimi ve çalışanları bilgilendirmek.

 Aranan Nitelikler
.Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, İşletme, Endüstri Mühendisliği veya   ilgili  bölümlerinden mezun
.İnsan Kaynakları ve İdari İşler  alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi.
.MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, iş takip ve raporlama becerisi gelişmiş,sonuç ve çözüm odaklı,4857 sayılı İş   Kanunu, SGK ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim.
.Personel Özlük İşleri, Bordro ve Tahakkuk İşlemleri ile SGK uygulamaları konusunda deneyimli,İyi derecede Yabancı Dil bilen.
.Anadolu Yakasında ikamet eden.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Global İk Danışmanlık ve Eğitim Hizm. Ltd. Şti
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Yaşamevim Gayr. Otom. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
TEOS İLETİŞİM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. TURKCELL SUPERONLINE
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
17.01.2020
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Polat Maden Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Aydın
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Ajans Press Group

Türkiye’nin lider medya takip şirketi olan Ajans Press, “Medyadaki Gözünüzsloganıyla, kurulduğu 1953 yılından bu yana birçok kuruluş ve şahısa medya takip ve ölçümleme hizmeti vermektedir.

Bünyesinde bulunan Ajans Press Teknoloji, PRNet Araştırma ve Ajans Press Kurye ile birlikte Ajans Press Group olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları