YBWEB02

2002 yılında Fransa-Strasbourg'da kurulan şirketimizin ana aktivitesi yazılım üretmektir. AKEAD işletmeler için; ticari yazılımlar ve kasa otomasyon sistemleri, saha satış sistemleri, depo ve mağaza terminalleri, akıllı telefon uygulamaları gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

2008 yılından yazılımlarımız, AKEAD markası altında 11 ülkede bayileşme çalışmalarını tamamlamıştır. AB ülkelerinde başarılarını artarak devam ettirmektedir.

AKEAD Yazılım Çözümleri, 5 dilli olarak çalışmaktadır. Bu diller Türkçe, Fransızca, Almanca, İngilizce, Hollandaca dır. Yazılım içersinden kolaylıkla diller arasında geçiş yapılabilmektedir.

Sektörel olarak sunduğumuz çözümler başlıca; Ticari işletmeler, Market ve Süpermarket, Tekstil, Mobilya-Dekorasyon, Toptan Gıda, Toptan Meyve/Sebze, Organik Ürünler, Elektrik-Elektronik, FMCG, İmalat sektörlerini sayabiliriz.

AKEAD-BS Yazılım Seçenekleri; Small, Classic, Business, Business+ başlıkları altında toplana bilir. Sunduğu yazılım çözümleri ile müşterilerine paketler arası geçiş imkanı sağlayarak büyümelerine olanak sağlanmaktadır. İhtiyaçlar çerçevesinde sektörel opsiyonlar da sunulmaktadır.