Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İmalat Müdürü

  • 05.11.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3971 Görüntüleme

İş Tanımı

Örme Konfeksiyon üretimi yapan şirketimizin tüm dış üretim süreçlerini yönetmek.

Aranan Nitelikler

Tercihen Üniversite mezunu,
Örme konfeksiyon dikim ve ütü paket süreçlerinde en az 10 yıl tecrübeli,
Fason üretimi koordine edebilecek,
Geniş atölye portföyüne sahip,
İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, takipçi ve titiz,
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Son 1 Hafta
LedYapı Aydınlatma San.Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası
29.06.2018
BENZER TÜM İLANLAR

ALPER MODA

2004 yılında dikişsiz giyim üretimi yapmak üzere; örgü, boya ve konfeksiyon tesisleri ile tam entegre olarak kurulan firmamız; bugün 600.000 parça/ay  üretim kapasitesi ile kendi alanındaki lider üreticilerden biridir.

Teknolojinin etkin kullanımı ve yenilikçi yaklaşımı ile; değişen dünya dinamiklerine hızlı uyum sağlamanın ve yenilikçiliğin öncelikli değerler olduğunun bilincindeyiz.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte; evrensel etik değerlerin ve güvenin, sürekliliğimiz ve başarımızın temelini teşkil ettiğinin farkındalığı ile; değişim odaklı ve yenilikçi yaklaşımımız bizi başarıya taşımaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımımız; müşterilerimizin beklentilerini hızlı ve doğru algılayıp; sonuç üretmek ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine kuruludur.

Bu memnuniyeti sağlamaktaki temel yol haritamız; müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmekten öte; değişen dünyayı yakın takip eden vizyonumuz ile müşterilerimizi rekabet koşullarında öne çıkarabilecek desteği sağlamaktır.

Bugüne kadar bizi başarıya taşıyan; insana, çevreye saygı odaklı değerlerimiz; yaratıcı ve dinamik ekibimiz  ve değişime duyarlı, hızlı ve rekabetçi  iş anlayışımız çerçevesinde;
teknolojinin tüm olanaklarını uygulanabilir hale getirerek; yatırımlarımız ve iş hacmimiz hızla büyümeye devam etmektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları