YBWEB03
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

Arısan Kimya Sanayi ve Tic. A.S.

       Arisan Grup, 1988 yılında, şirket ortaklarının teknik ve ticari bilgi birikiminden faydalanarak kurulmuştur. Her gün gelişen deneyim ve tutku ile hem tedarikçilerin hem de sektörün ihtiyaçlarını karşılayan bir mümessil ve distribütör olmuştur.

       

       Gururla belirtmek isteriz ki, bugün Arısan Grup olarak 30’u aşkın global tedarikçiyi temsil etmekteyiz ve hem çok uluslu şirketlere hem de yerel şirketlere hizmet vermekteyiz. Şirketimiz serüvenine plastik ve kauçuk sektörlerine hizmet vererek başlamıştır, güçlü varlığını kazanarak ve tedarikçi portföyünü geliştirerek diğer alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada, plastik-kauçuk, boya, ilaç, kozmetik, deterjan, gıda, endüstriyel ve otomotiv yağları, tekstil ve yapı kimyasalları gibi oldukça geniş bir sektör ağına hizmet vermektedir.

       

       Yurtdışı iş ortaklarımızın sürekli desteği ve satış kadromuzun sektörel bazda uzmanlaşmasına bağlı olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlamanın, gerektiğinde baz formülasyon temin etmenin ve müşterilerimizle beraber denemeler yapmanın öneminin bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

       

        Arısan Grup olarak, Türkiye marketindeki müşteri taleplerine bağlı olarak çeşitliliği arttırmak ve hammadde bulunurluğunu sürekli kılmak öncelik verdiğimiz bir konudur. Türk Kimya Sanayine her dalda doğru ve sürekli ürün ve teknik destek sunmaya devam ederken, yerli üretimleri de Avrupa, Uzak Doğu aralığında yer alan çeşitli ülkelere ihraç ederek, Türk Kimya Sanayi’ni yurtdışında tanıtmayı da kendimize görev addetmekteyiz.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları