YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Tekirdağ Çerkezköy, İstanbul Avrupa Yakası
  • 04.02.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 7324 Görüntüleme

İş Tanımı

Silivri'de kurulu yabancı sermayeli kimya ürünleri tesisinde görevlendirilmek üzere; kurum insan kaynakları stratejilerine uygun uygulamaların yürütülmesinden sorumlu, aşağıdaki iş tanımına uygun İnsan Kaynakları Yöneticisi aranmaktadır.

 

İş Tanımı:

İnsan kaynakları politika ve stratejisini oluşturmak ve uygulamak, 
İnsan kaynakları süreçlerinin kusursuz yönetimini sağlamak, 
İş hukuku sürecini ilgili mevzuata uygun yürütmek, gerektiğinde iş hukuku danışmanlarından görüş almak ,
Kuruluş seçme ve yerleştirme sistemi doğrultusunda, iyi eğitim almış, nitelikli ve işe uygun adayları kuruluşa kazandırmak, ücret belirleme çalışmasını yapmak ve ilgili yöneticilerden onay almak,
Piyasa ücret ve yan haklar çalışmasını yapmak ve kurum içi mevcut yapı ile karşılaştırmak, 
Oryantasyon eğitimi vermek, kişisel gelişim eğitimlerinin planlamasını yaparak gerektiğinde dış kaynaklardan teminini sağlamak,
İşten ayrılan personelin çıkış görüşmelerini yürütmek, yönetime raporlamak,
Bölüm çalışanlarının performanslarının sisteme uygun takip edilmesinden sorumlu olmak.

 

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren tercihen İşletme / Ekonomi/ Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak,
Üretim yapan firmalarda insan kaynakları alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak,
PDKS konusunda deneyimli
Çok iyi düzeyde İngilizce bilmek,
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilmek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,·        
İstanbul / Silivri, Tekirdağ/Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet etmek.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ARTA TEKSTİL LTD
Tekirdağ Çorlu
Bugün
CROWNE PLAZA İSTANBUL HARBİYE
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
NOVOTEL İSTANBUL BOSPHORUS
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İSTANBUL ŞAFAK HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MAYADROOM AJANS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları