Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Pazarlama Müdürü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Personel Şefi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Grafik Tasarım Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Satış Direktörü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Senior Auditor-Bağımsız Denetci
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Mikrobiyoloji İnproses Kontrol Şefi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 23.11.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2335 Görüntüleme

İş Tanımı

Steril parenteral solüsyon fason ilaç üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarında güçlü olan kurumsal, yabancı sermayeli kurumun, Kalite Kontrol Müdürlüğü bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımına uygun görev yapacak Mikrobiyoloji İnproses Kontrol Şefi aranmaktadır.

İŞ TANIMI
  • Üretim sahalarında güncel üretim planlarına göre gerçekleştirilen mikrobiyolojik çevre kontrol analizlerinin organizasyonunu yapar analizleri tamamlanan çevre kontrol sonuçlarının kontrolünü ve onaylanmasını sağlar.
  • Güncel üretim planlarına göre, yarı mamul bulk solüsyonların numunelerinin (bioburden) alınmasını ve analizlerinin yapılmasını organize eder, analiz sonuçlarının kontrolünü ve onaylanmasını sağlar.
  • Mikrobiyolojik çevre kontrol prosedürlerini güncel kaynaklar doğrultusunda hazırlar, gerekli durumlarda revize eder ve uygulanışını denetler.
  • Laboratuvardaki sarf malzemelerin stok takibinin yapılmasını sağlar, denetler ve malzemeye ait talepleri yapar.
  • Bağlı bulunduğu personelin cGMP ve cGLP kurallarına uygun bir şekilde çalışmasını organize eder, bölümü için atanmış personelin adaptasyon ve eğitimini sağlar.
  • Yaptığı tüm kontrol ve araştırma çalışmalarındaki sonuçları mikrobiyolojik açıdan değerlendirip yorumu ile raporlar.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Biyoloji, Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümleri’nden mezun,
En az 5 yıl ilaç sektörü mikrobiyoloji laboratuvarı çalışma deneyime sahip, (Tercihen steril üretim sahalarına yönelik mikrobiyolojik çevre kontrollerinde en az 3 yıllık tecrübe )
Güncel GMP uygulamalarına hakim,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olan,
Takım yönetme becerisine sahip, tercihen daha önce ekip yönetmiş,
Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli olan,
Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun tempoda çalışabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / ikamet edebilecek olan.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

HEALMEDY HEALTY TURIZM
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
NILSON METAL KALIP A.Ş
Ankara, Bursa
Son 1 Hafta
QUATRO İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ŞENOVA TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Bugün
Ankara Yenimahalle
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Bugün
Ankara Yenimahalle
Bugün
ÇETİN GROUP
Tekirdağ Çorlu
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları