YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Personel

Mersin(İçel)
  • 18.09.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1806 Görüntüleme

İş Tanımı

GENEL BAŞVURU

AŞUT Fiberglass 1966 yılında kurulmuş olup; Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde, 40.000m arazi üzerinde 10.150m² kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Şirket CTP’ den mamul ürünler üretiminde ihtisaslaşmış olup, hali hazırda üretiminin %75’i dış pazarlara ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesi Boru, Ek parçası, Tank, Baca, Kanal ve diğer ekipmanlardan oluşmaktadır. Standart seri üretimle beraber, proje bazlı özel üretimler de yapan Firma, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Şirketimiz bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere, “Genel Başvuru” kabul etmekteyiz. Başvurularınızda ilgilendiğiniz alanı ön yazıyla belirtmenizi rica ederiz. Yapılan başvurular aday veri tabanımızda saklı tutulacak, niteliklerinize yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaç doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

ARANILAN GENEL NİTELİKLER

Eğitim düzeyi görev almak istediği pozisyona uygun
Aidiyet duygusu yüksek
İletişim becerileri kuvvetli
Yeniliklere ve değişime açık
Kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen
Yaratıcı ve girişimci
Deneyimli/deneyimsiz adaylar

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Dün
ofisada plaza
Sakarya Adapazarı
Dün
Residences at Mandarin Oriental Bodrum
Muğla Bodrum
Dün
ALKANLAR ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
REFLEKS YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AŞUT FIBERGLASS TIC. ve SAN. A.Ş.

1966 yılında Mersinde kurulan Aşut Fiberglass, ilk üretimine fiberglas tekne ile başlamıştır, 1973 yılında Türkiyenin ilk Fiberglass borusunu üretmiş ve yine yıllar içinde Türkiyenin ve Dünyanın ilklerini üreterek 2000 yılına kadar iç piyasada yer almıştır.2000 yılından itibaren Yurtdışı projelerinde çalışmaya başlamış olup, Türkiye’deki başarısını dünya projelerinede taşımıştır.

Aşut Fiberglass 1999 yılında Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 35 000 m2 ‘lik arazi üzerine 3500 m2 lik kapalı alanda ilk imalat hattını kurdu ve 2010 yılı sonu itibariyle toplam 10 000 m2 ‘lik kapalı ve 25 000 m2 lik stok sahasıyla konusunda modern ve dev bir tesise sahip olmuştur.

ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre , OHSAS 18001 İş ve İşçi Güvenliği , TSE Fiberglass Boru ve Tank Ürün sertifikalarına sahip olan Aşut Fiberglass, sektördeki mevcut firmalardan daha üstün düzeyde dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmakta ve toplam kalite bilinci ile projelere devam etmektedir.  Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları