YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üretim Planlama Mühendisi

Sakarya
  • 07.03.2017
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3103 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız, sektöründeki en gelişmiş makine parkına sahip ve lider konumda bir yapısal çelik firmasıdır. 
Yapım aşamasındaki ihtiyaçları kendi bünyesindeki deneyimli personeliyle çözümleyen firmamız, "Proje-Üretim-Montaj" sürecinin tek bir elden yürütülmesi açısından iş akışında, tasarımda ve yönetimde büyük bir etkinlik sağlar. Teknik gurubumuz, hizmet verilen firmaların statik proje ve mimari gurupları ile uyumlu çalışarak ihtiyaç duyulan esaslara yönelik tüm detaylandırma çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede farklı birimler tarafından istenilen detay kabullerinin üretim ve montaj organizasyonunda problem yaşatmaması mümkün kılınmaktadır.

 

Sakarya OSB'deki fabrikamızda, mevcut ve gelecekteki projelerimizin üretim planlamasını üstlenecek takım arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 

Endüstri Mühendisi,
Sanayi kuruluşu deneyimli,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Üretim planlama, üretim yönetimi ve ERP program tecrübesi olan,
Planlı, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Takım çalışmasına yatkın, hedef-sonuç odaklı,   

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
Sakarya
Bugün
Dinateks A.Ş.
Türkiye
Son 1 Hafta
Niğde, Türkiye
15.10.2017
BENZER TÜM İLANLAR

ATAÇELİK YAPI ÜRETİM AŞ.

“ATAÇELİK, çelik konstrüksiyon sanayi tesisi, depo, antrepo, alışveriş merkezi, okul ve çok katlı iş merkezi üreten ve Proje-Üretim-Montaj” sistemi içerisinde çalışan entegre bir yapısal çelik firmasıdır. İnşaat projelerinin önemli bir kısmını fabrikada kontrollü ortamda üretilen bir ürün haline getirmesi açısından da ATAÇELİK, sektörünün öncü firmalarından biridir.
Yapım aşamasındaki ihtiyaçları kendi bünyesindeki deneyimli personeliyle çözümleyen ATAÇELİK, “Proje-Üretim-Montaj” sürecinin tek bir elden yürütülmesi açısından iş akışında, tasarımda ve yönetimde büyük bir etkinlik sağlar. ATAÇELİK, hizmet verdiği firmalar ile yüksek iletişim düzeyinde çalışarak iş birliği sürecinde başarılı bir koordinasyon kurar.
ATAÇELİK, yıllık 20.000 ton çelik konstrüksiyon üretip bitmiş olarak teslim edebilme kapasitesi ile Türkiye’de en yüksek kapasiteye sahip yapısal çelik üreticilerinden biridir. Modern teknoloji ile donanmış Adapazarı tesislerindeki, çelik yapı imalat, boyutlama, bağlantı noktaları, kumlama, boyama işlemleri ve tam otomatik CNC sistemlere sahip üretim hatları sayesinde ATAÇELİK, zamanında iş teslimi konusunda sektörünün en hızlı ve iddialı firmalarından biri haline gelmiştir.”

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%36
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

ATAÇELİK YAPI ÜRETİM AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
-MS Office, ERP vb. gibi bilgisayar programlarını etkin kull...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI