Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Manisa Bahçeşehir Kampüsü-Sınıf Öğretmeni

Manisa
  • 06.01.2020
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 4692 Görüntüleme
Bahçeşehir Koleji  Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Manisa Bahçeşehir Kampüsü-Sınıf Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı


1968 yılından beri Türk Eğitiminde sektörünün lider kuruluşu olan Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumlarının Manisa Bahçeşehir Kampüsünde 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirmek üzere  SINIF ÖĞRETMENİ Öğretmeni alınacaktır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Bahçeşehir Koleji lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile eğitimi sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

.  Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,
.  Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, 
.  Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına atanması yapabilecek durumda olan, 
.  Alanında en az 5 yıl tecrübeli, 
.  Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, 
.  Takım çalışmasına yatkın, 
.  İletişim gücü yüksek, 
.  Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen, 
.  Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞA KOLEJİ
Son 1 Ay
MEKTEBİM KOLEJİ
Samsun, Tekirdağ, Yalova, Trabzon, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Manisa, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Son 1 Ay
DOĞA KOLEJİ
20.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları